Зустріч із Богданом Видюком, унікальним садоводом, відбулася у бібіотеці

29.03.2016

Зустріч із Богданом Видюком, унікальним садоводом, відбулася у бібіотеці

Зустріч із Богданом Видюком, унікальним садоводом, який у наших умовах просто неба вирощує гранати, інжир, нектарин, персики, чорний абрикос, а ще досконало знається на технологіях боротьби зі шкідниками, правильного формування крони плодових дерев та щеплення інших сортів, викликала неабияку цікавість.

Відтак у залі був аншлаг. Предметна розмова у формі запитань і відповідей з елементами дискусії тривала дві години. Конкретні поради, консультації, обмін досвідом, а головне – реальна справа та позитивні емоції, – це саме те, що бракує сьогодні у вкрай заполітизованому суспільстві. Чи зміниться наше життя на краще від того, що один фейс в уряді поміняють на інший? Тим паче швидко? Віриться мало. Натомість, як свідчить історія, завжди виграє той, хто більше сподівається не на когось, а на себе та свої сили, тому – шукає і творить.
Зробити своє життя комфортним, якщо постійно послуговуватись лише негативом, неможливо. Творити завжди важче як руйнувати, але цікавіше і перспективніше. Треба, зрештою, бодай щось залишити після себе нащадкам, яке б надихало не на “прокльони”, а на творення.
Запрошуємо всіх до участі в проекті “Людина-сенсація. Жива книга”. Творімо спільно, творімо разом – позитивні емоції, приклади, які надихатимуть, повертатимуть надію, робитимуть життя цікавішим, світлішим і радіснішим. Будемо вдячні за будь-які пропозиції, оцінки та побажання.
…Дві зустрічі з героями вже відбулись. Наразі висновки робити рано, але певні тенденції не помітити не можна: заповнена зала, зацікавлена розмова, нові герої та нові теми, які пропонують учасники проекту. Тож “Людина-cенсація. Жива книга” – не холостий постріл. Нікого не просимо штучно, так би мовити заради масовості, підтримати цей проект. Куди важливіше, коли підтримують від душі. Думаємо і віримо, що кожний зможе знайти для себе тут щось цікаве.
Наступна зустріч – 10 квітня о 14 годині чекає на Вас у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. До нас у гості приїде людина-легенда: 18 разовий рекордсмен світу з гирьового спорту Євген Гончаренко. 77-річний ветеран розповість про секрети активного довголіття, поділиться досвідом зцілення за допомогою дозованих фізичних навантажень, а професійні лікарі прокоментують феноменальні досягнення атлета.

, , , , , , переглядів: 773

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.