Заява з приводу закриття центральної міської поліклініки.

17.05.2013

Заява з приводу закриття центральної міської поліклініки.

Фактичним власником міського комунального майна є громада міста. Отже, будь-яке закриття чи реорганізація у такій чутливій галузі, як охорона здоров’я, може здійснюватися лише за згодою власників – жителів міста.

 

 

 

 З А Я В А

громадської організації

«Рівненський громадський контроль»

 з приводу закриття центральної міської поліклініки

по вулиці Мірющенка, 25-а.

 

   В той час, коли рівень медичної допомоги населенню міста знаходиться далеко не на належному рівні, виникають наміри зменшити кількість таких надважливих закладів медицини, як поліклініка. Але найбільшою несправедливістю в цій ситуації є те, що основна мета такої «оптимізації» – це звичайна економія бюджетних коштів. Таким чином, процес реорганізації в медицині зводиться лише до зменшення фінансування під виглядом зміни типу медичного закладу.

   Враховуючи дану ситуацію, ГО «Рівненський громадський контроль» виступає категорично проти закриття центральної міської поліклініки, яка знаходиться на вулиці Мірющенка та обслуговує 54 тисячі 700 жителів міста,і вимагає проведення громадських слухань з даного питання, як того вимагає рішення Рівненської обласної ради № 625 від 30.03.2012 року.

   Фактичним власником міського комунального майна є громада міста. Отже, будь-яке закриття чи реорганізація у такій чутливій галузі, як охорона здоров’я, може здійснюватися лише за згодою власників – жителів міста. Тому ми закликаємо провести громадські слухання по питанню закриття центральної міської поліклініки, і лише після згоди громади вчиняти будь-які дії із цим комунальним закладом.

 

17.05.2013

переглядів: 1 839

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.