Заведи собі пса…

02.02.2018

Заведи собі пса…

«Та ще заведи собі пса. І тоді втямиш, що проблем у своєму житті не мала». Чи мала, але вони не були такими пухнасто-кусачими й хвостатими 🙂

 *Почуваєтеся самотньо – заведіть собаку. Тоді у відповідь на свої монологи про несправедливе життя  принаймі чутимете:  «гав-гав». Хто зна, може, ця відповідь стане для вас у певну хвилину куди потрібнішою від тисяч інших.

*Хочете, аби вас хтось чекав та радісно зустрічав у квартирі – заведіть собаку. Палкі обійми, шалені емоції вам забезпечені.

*Не чуєте зранку будильника – заведіть собаку. Легкий укус за ніс та вигляд красивих білосніжних ікол мотивує вас швиденько вибиратися із теплого ліжка.

*Не любите набридливих сусідів, яким постійно бракує солі, молотка і ще чогось – заведіть собаку. Зазирати до вашої оселі стануть рідше. Розмовами у підїзді теж не дійматимуть.

* Вам складно організуватися та побудувати продуктивний розпорядок дня – заведіть собаку. Відтепер ваш графік погоджуватиме хвостатий дружок. Якщо щось піде не так, можете спокійно перекласти відповідальність на нього/неї.

*Мерзнете взимку – заведіть собаку. Спати будете точно у теплі, тому що ця тварючка де б не засинала, обов’язково матеріалізується у вашому ліжку. Не дивуйтеся, якщо в якийсь момент ви будете спати на її килимку.

*Не можете знайти у квартирі потрібну річ – заведіть собаку. Знайдеться й те, чого у вас навіть теоретично бути не могло. У якийсь момент можете навіть знаходити віртуозно заховані кісткові «скарби».

*Ніяк не зберетеся з ремонтом – заведіть собаку. Старі шпалери одразу буде утилізовано, не сучасні та не стильні меблі будуть швидко замінені, вазони, до витирання пилу на яких все не доходили руки будуть старанно вилизані, або й навіть зїджені. Нема чого ото в квартирі джунглі заводити. По феншую, надто собачому, треба багато вільного простору для розгону тіла й уяви.

*Зібралося чимало речей, які не використовуєте, але й викинути шкода – заведіть собаку. Вона швидко й безболісно знайде застосування старим курткам, черевикам, сумкам. Хвостата бестія може бути ще та модниця й вона точно визначить, що там нині у тренді. Ще й організує модні  дірки на джинсах, кардиганах, не гірше відомих кутюрє.

*Ведете малорухливий спосіб життя – заведіть собаку. Ця тварючка регулярно нагадуватимете вам про потребу не просто подихати свіжим повітрям, а ще й пострибати, побігати, погратися у хованки, покупатися у калюжі. Ви й не стямитеся, як будете виконувати складні асани з йоги, перелітаючи кущі, бігаючи за іншими цікавими тварючками, відчайдушно шукаючи вербові прутики чи, намагаючись злетіти за голубом.

* Ви не бували на різних мало відомих вуличках міста й поняття не мали, що такі є – заведіть собаку. Вона організує вам незабутні екскурсії, намагаючись з’ясувати, що ж то так цікаво пахне.

* Не вмієте готувати – заведіть собаку. Хвостатий гурман допоможе подолати страх кухні й навчить вас готувати як мінімум дієтичне м’ясце та кашки з овочами.

* Хочете мати вірного друга – заведіть собаку. З хвостатим чуденям сумно вам не буде ніколи. 

, , переглядів: 552