Як Рівненська обласна бібліотека День міста святкувала

29.08.2016

Як Рівненська обласна бібліотека День міста святкувала

До Дня міста, святкування якого випало на 28 серпня, на Літній терасі обласної книгозбірні відбулася просвітницька акція «Бібліотека Open Air», участь у якій взяли близько сто рівнян та гостей міста.

Успіхом акція завдячує значній роботі з рекламування: ілюстративний пост розміщено на сторінках соціальних мереж, зокрема Facebook; підготовлено прес-анонс, розіслано місцевим ЗМІ та одразу анонсовано Рівне 1, сайтами новин «0362» та «Новини Рівного».

Акція «Бібліотека Open Air» відбулася уже вдруге, й на цей раз учасників зібрала не менше. По-домашньому оформлена місцина одразу привертала увагу відпочиваючих, що гуляли у парку, й вони із задоволенням приєднувалися до дійства.

  

Особливо усім сподобалася літературна вікторина «Вгадай автора книги», яка представлена у вигляді двох кубиків. На сторонах одного зображені вітчизняні та зарубіжні письменники, іншого – їхні праці. Щоб пройти вікторину учасниками потрібно було правильно пов’язати митців та книги. Більшість з цим справилися на «відмінно», тому отримали чудові призи.

  

Книжкова виставка «Їж, пий, читай. Бібліотека Open air» також «манила» перехожих. Дорослі та діти з радістю брали книги та журнали, вмощувалися на «диванчиках» на насолоджувалися читанням. Окрім того, під час дня діяла поличка «Буккросингу», на якій кожен міг взяти будь-яку книгу чи журнал додому, замінивши їх на свої. Такою можливістю скористалося два наших постійних відвідувачів.

  

Більше п’ятнадцяти діток взяло участь у конкурсах малюнків на асфальті та розфарбовуванні розмальовок книжкової тематики за що і отримали солодкі подарунки.

  

Для розминки пам’яті молодь ефективно залучалася до розгадування «Казкового кросворду». Вони легко та швидко давали відповіді на запитання пов’язані з улюбленими казками дитинства: «Колобком», «Кривенькою качечкою», «Рукавичкою» і т.п.

  

Також протягом дня, усі бажаючі могли записатися до бібліотеки прямо під час акції. Такою можливістю скористалося дюжина нових наших відвідувачів.

 

Хочеться відмітити, що учасники акції були приємно вражені розповіддю про нові послуги які сьогодні можна отримати в сучасній бібліотеці, а це: безкоштовний доступ до Інтернету, навчання роботі на комп’ютері, електронна доставка документів, E-mail розсилка інформації, вивчення іноземних мов, безкоштовні екскурсії містом, майстер – класи тощо.

Усім учасникам було роздано рекламівки про ресурси та послуги бібліотеки та закладки до книг.

  

Без сумніву, акція «Бібліотека Open Air» дуже сподобалася жителям та гостям міста, оскільки вони висловлювали щирі слова подяки в адресу організаторів заходу та прохали робити подібні акції якомога частіше.

 

Більше фото див. тут

Лідія Ражик

 

, , , , , , , , , , переглядів: 765

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.