Як здійснилася мрія десятків дітей або історія заснування Мотоклубу “Кристал”

03.07.2020

Як здійснилася мрія десятків дітей або історія заснування Мотоклубу “Кристал”

Приблизно рік тому, в червні 2019-ого, я разом з командою вирішив взяти участь, як самовисуванець, у позачергових виборах до парламенту. Участь в передвиборчій компанії породила багато ідей, проектів та одну публічну обіцянку – посприяти вдосконаленню траси для мотогонок в с. Оженин Острозького району та залучення для цього інвестицій на 100 тис. грн.
Вибори пройшли, я не переміг, але став Президентом на той час Мотоклубу “Кристал”, а на сьогодні АвтоМотоКлуб “Кристал”, що дало ще більше запалу мтілити мрію дітей в життя. Оскільки члени клубу довірили мені цю посаду, відразу розпочав реалізовувати свою обіцянку, правда в дещо вдосконаленому вигляді. Члени клубу вирішили бюджет запланованих інвестицій розподілити на два напрямки, зокрема на створення при мотоклубі мотогуртку для школярів (закупівлі мотоциклів для школярі з молодших та старших класів), щоб підготувати молодь для заміни старших учасників мотоклубу, та на вдосконалення мототраси для гонок.
І так 3 лютого 2020 року на базі НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей) – ДНЗ» ім. Т.Г. Шевченка мотогурток розпочав свою роботу, а вже 12 березня 2020 року відбулося офіційне відкриття, яке постійно переносилися через карантин, на якому було чимало гостей серед яких спонсори, журналісти, батьки учасників мотогуртку.
Також варто зазначити, що 14 березня 2020 року на відкрите тренування на трасі завітала діючий народний депутат України Соломія Бобровська, яка була вражена роботою та завзяттям наймолодших гуртківців.
На сьогодні в мотогуртку вісім спортивних мотоциклів різних потужностей (для різних вікових груп) та 30 школярів серед яких двоє дівчат.
Дуже радий, що вдалося хоч і невелику частину школярів Острожчини відірвати від диванів, телевізорів, планшетів та гаджетів на свіже повітря та в захоплюючий вид спорту – мотокрос.
А от з реалізацією другої частини проекту вийшла затримка –  всьому вина карантин, проте запевняю, після завершення карантину ця частина проекту почне реалізовуватися.
, , , переглядів: 2 219

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.