Виключити опцію «я боюся» так страшно

02.01.2018

Виключити опцію «я боюся» так страшно

Режим свята серед насичених клопотами буднів треба, аби прислухатися до себе, впорядкувати думки, вгамувати емоції та візуалізувати мрії й повестися не так, як завше, змінити звичний маршрут. Символічно робити це, перегорнувши нову сторінку календаря.

Червоні дати у календарі, свята, вихідні, мабуть, придумані, аби людина інколи сповільнювалася і мала змогу бодай трішки роззирнутися навколо, зосередитися на певній деталі, емоції, думці, можливо, навіть глянути на себе збоку. Режим свята інколи треба, аби дещо сповільнити рух колеса «працюй-досягай-здобувай» і повноцінно вдихнути-видихнути ніздрями, а не пожадливо хапати ковтки кисню ротом. Зовсім неважливо, святкуєте Ви Різдво, Новий рік, день народження, Курбан-байрам, Хануку, вдале завершення проекту, весілля, влаштування на перспективну роботу чи навпаки вигідне звільнення, важливо, аби інколи у Вашому особистому календарі було місце для маленької паузи, яка заповниться радістю, насолодою, можливістю повестися якось інакше, не так, як вчора, позавчора, тиждень, місяць тому. Важливо відчути інакшість миті, інакшість дій, мислення, зміну оточення, зафіксувати якусь маленьку зміну в собі.

Календар –  хитре нагадування про те, що земний час дуже обмежений. І кожен новий день не тільки кличе до нових звершень, а ще й нагадує, що боятися ніколи. Вже сьогодні варто експериментувати, творити, міркувати, пробувати, помилятися, мріяти, любити. Бо ж кожної наступної секунди стрілки годинника наближують тебе до вічності. А сторінки календаря, які ще не перегорнені цілком заслуговують на те, аби розфарбувати їх усіма можливими барвами.

Опцію «я бояся» розфарбовувати своє життя буває так страшно вимкнути, але зробивши заново відкриваєш собі світ та переосмислюєш власні можливості. Такий момент і можна назвати святом у власному календарі. 

, , переглядів: 609