Відносини чоловіка та жінки

03.03.2013

Відносини чоловіка та жінки

Так вже влаштований світ, розділений на чоловічу і жіночу складові людей, і кожен з нас з певного віку починає мріяти про свою половинку.

Комусь успіх посміхається з першого погляду – подивився, відчув, почув і зрозумів, що це назавжди. А хтось знаходиться в постійному пошуку, блукаючи в крайнощах, поки не зустріне ту або того єдиного, щоб удвох і у вогонь, і у воду, і щоб злитися-розчинитися в обіймах душі і тіла.

І ось з`являється ця найбільша можливість зняти душевний панцир, показати свій внутрішній зміст іншій людині, довірити йому сокровенні таємниці, мрії. Адже зустрілися два різних світи для побудови, створення сумісного вогнища любові, заснованого на пошані, дружбі, рівноправ`ї. Адже ці якості застава здорової сім`ї і збереження любові на довгі роки.

Так, на перший погляд здається все легко і просто. Що ж нам заважає жити в любові? Чому люди сходяться, розходяться і знову вводять себе в стан пошуку? Напевно, потрібно прискіпливо подивитися на себе, на свою закритість. Адже звинувачуючи інших в невдачах, помилках щасливий від цього не станеш, тим паче, у взаєминах чоловіка і жінки.

Внутрішній вогонь відкриває всі наші клітинки, знімає з нас все наносне, закрите, будить глибокі відчуття, емоції і ти говориш щиро серцем. Ти впустив в свої легені свіже повітря любові, ти створив навколо себе атмосферу свободи, атмосферу творення, цим вогнем ти заповнив свій внутрішній простір і він розширюється з кожним днем і часом.

Найголовніше розуміти, що любов – справжня любов, народжується незалежно від твого бажання, твоїх думок. Приблизно це відбувається так: промінь світла від твого серця йде в простори Всесвіту, він шукає свою кохану (свого коханого) і притягується могутніми полями іншого променя, два серця об`єднуються на початку там, в небесах; два Ангели сплітаються в потоках Любові – таїнство відбулося. І ця земна і неземна Любов, вона назавжди.

Але ти можеш цього і не зрозуміти, і не відчути, можна пройти мимо свого щастя, і в принципі, викреслити значну частину свого життя, якщо не побачиш і не почуєш себе!

Шукай свою Любов і дорожи нею! Все знаходиться поряд, в тобі, ти тільки поклич!

Лілія Кульчицька, практикуючий психолог
Ігор Кульчицький, менеджер з реклами

переглядів: 1 821

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.