Веселі вартові зими

27.01.2018

Веселі вартові зими

Символом зимових забав, героєм відомих мультфільмів та улюбленцем багатьох дітей і дорослих в холодну сніжну пору є Сніговик. Як же зліпити його і не заморозити руки?

Дуже легко! Потрібно зробити його з пластиліну. В передчутті нових вражень та казкових почуттів завітали до відділу сімейного читання учасники Школи раннього розвитку «Мамине сонечко».

Бібліотекарі показали присутнім основні етапи створення виробу, разом з батьками допомагали в виготовленні певних деталей. Діти працювали з невимовним захватом та блиском в очах, вражаючою посидючістю та цілеспрямованістю. Робота дала їм багато корисного: це і робота з кольором, розвиток мілкої моторики рук, пізнання нового в ремеслі, позитивне спілкування в групі однодумців та багато іншого. В кожної дитини симпатичні вартові зими вийшли, по-своєму, особливі та оригінальні. Вони щиро раділи, що з приходом весни власноруч зроблені сніговики безперечно не розтануть. Учасники з задоволенням забарвлювали розмальовки та відгадували відмінності в зображеннях.  А на завершення з цікавістю познайомились з новою книгою відомого письменника нашого краю Романа Демчука «Нечувані пригоди зимової погоди» та слухали вірші «Сніговик-помічник», «Заметіль», «Снігопад-невпопад», «Снігур-балагур» та чимало інших.  Діти залишали бібліотеку в чудовому піднесеному настрої та з оригінальними доробками для своєї домівки.

 

переглядів: 581