У Рівному відкрилася ретроспектива екранізацій кращих французьких бестселерів

19.04.2018

У Рівному відкрилася ретроспектива екранізацій кращих французьких бестселерів

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося відкриття ретроспективної програми «Роман з кіно: екранізація французьких бестселерів» в рамках 15-го культурного фестивалю «Французька весна в Україні».

На відкриття кінопоказу були запрошені представники влади, письменники, журналісти, фотографи, молодь міста. Директор культурного центру «Альянс Франсез Рівне» Надія Чумак представила доволі насичену програму заходів, що будуть відбуватися на різних культурних майданчиках Рівного.

Запрошені на відкриття кіно ретроспективи переглянули мелодраму «Лулу – оголена жінка» режисера Сольвейг Анспах з Карін В’яр в головній ролі. А перед показом фільму студенти Рівненського музичного училища на чолі з викладачем Т. Юшковою створили чудову атмосферу Парижу – звучали вишукані мелодії вальсу, синкопи босанови, вокальні партії видатних французьких композиторів, зокрема Шарля Гуно.

Впродовж понеділка та вівторка на глядачів чекають захопливі французькі фільми мовою оригіналу з українськими субтитрами:

• 23 квітня – комедія «Розалі Блюм» (2016);

• 24 квітня – фантастична стрічка «Одні» (2016).

Початок о 17.00. Вхід вільний

переглядів: 551