У Рівному відбувся фестиваль “Парафест Рівне 2017”

01.12.2017

У Рівному відбувся фестиваль “Парафест Рівне 2017”

З року в рік на теренах області набуває популярності соціально-культурний фестиваль громадських ініціатив людей з інвалідністю «Парафест Рівне», залучаючи все більше і більше учасників.

 Його метою є розкрити особистісний потенціал кожного та на прикладі успішних, творчих і  сильних духом людей показати суспільству їх досягнення. Відділ сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді представив виставку-експозицію «Творчість об’єднує», на якій учасники продемонстрували свої здобутки  в малюванні, вишивці, аплікації, бісероплетінні, ліпленні, в техніці квілінгу, декупажу, все те, що позитивно впливає на розвиток людини.

Роботи надзвичайно життєстверджуючі, яскраві і дуже доброзичливі. І це не дивно, адже молоді люди бажають жити  повноцінним життям і вміють радіти життю. Спільна творчість батьків і дітей в бібліотеці приносить задоволення всім учасникам, зближує їх, створює міцну основу для взаємовідносин.

За активну участь у  фестивалі бібліотека була нагороджена почесним дипломом, а учасники грамотами, дипломами  та грошовою винагородою. 

 

переглядів: 419