У Рівненській бібліотеці для дітей пройде «Перший рівненський турнір «геймерів»

25.02.2014

У Рівненській бібліотеці для дітей пройде «Перший рівненський турнір «геймерів»

 27 лютого 2014 року о 15.00 год. у  відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку  Рівненської обласної бібліотеки для дітей (вул. Відінська, 13) відбудеться турнір дитячих спортивних ігор  з використанням сучасних консолей «Nintendo Wii» при безкоштовному Клубі сімейного дозвілля  «Нінтешк@».

У Рівному подібний захід проводиться уперше. На противагу сучасними відео- та інтернет-іграм, які часто популяризують насилля, або мають на меті отримання комерційної вигоди, бібліотекарі пропонують своїм відвідувачам зануритися у світ спортивних відео-«забав»: сноуборд, лижі, волейбол – кожен обере спорт собі до смаку. Учасники – учні 4-х, 6-х, 8-х, 9-х класів – спробують себе не тільки у ролі «геймерів», а й професійних спортсменів.

Працівники бібліотеки очікують, що саме зараз, після закінчення Зимової Олімпіади-2014, захід матиме найбільший резонанс. Ним вони хочуть продемонструвати, що заборона – це не метод у вихованні дітей – юним відвідувачам бібліотек потрібно пропонувати цікаву та корисну заміну деструктивному дозвіллю, що і ставить собі за мету Обласна бібліотека для дітей. До слова, вона перша бібліотека в Рівненській області, яка обладнала свої зали сучасними консолями «Nintendo Wii», доступними для будь-якого відвідувача. Завдяки цьому юні мешканці міста  мають змогу урізноманітнити своє дозвілля, безпечно проводити вільний час під наглядом кваліфікованих бібліотечних працівників, гармонійно поєднати навчання з відпочинком, знайти нових друзів, познайомитись з різноманітними видами спорту, приймати участь в ігрових конкурсах та турнірах, майстер-класах, а заодно, познайомитись з новою літературою та періодичними виданнями, отримати незабутні враження й гарно  та корисно провести час в затишній атмосфері.

У підготовці до турніру та в навчанні користування ігровими консолями «Nintendo Wii» бібліотека навіть встигла заручитися підтримкою волонтерів. Найактивнішим серед яких став дев’ятикласник ЗОШ № 18, Іван Петров.

, , переглядів: 846

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.