У Млинівській центральній районній бібліотеці допомагають майбутнім абітурієнтам

17.03.2014

У Млинівській центральній районній бібліотеці допомагають майбутнім абітурієнтам

Млинівська центральна районна бібліотека уже на протязі кількох років допомагає абітурієнтам успішно підготуватись до ЗНО та вступити до вищого навчального закладу. Нинішній рік не став винятком.

 На протязі реєстраційного періоду (з 3-го лютого по 5-те березня) працівники книгозбірні знайомили школярів з сайтом Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО), на адресу якого випускники шкіл Рівненщини повинні надсилати підготовлений пакет документів.

У бібліотеці одинадцятикласники отримали можливість ознайомитись з правилами проходження ЗНО (зокрема, через інформаційний буклет), переглянули слайд-презентацію «Навчальні заклади Рівненщини та Волині», дізнатись про правила прийому до обраного ними вишу, а шестеро з них за допомогою програми створення заяви-реєстраційної картки, завантаженої з сайту www.lvtest.org.ua, були зареєстровані для проходження ЗНО-2014. 

Абітурєнти в один голос стверджують, що для такого невеличкого селища як Млинів, комп’ютеризована бібліотека – просто знахідка, адже у дома можливість зареєструватися для ЗНО чи пройти пробний тест має не кожен.

З проханням допомогти розібратись у вступній кампанії до бібліотеки звертались не лише школярі, а і їх батьки. Так, постійна читачка бібліотеки  Світлана Логвинюк та її син Андрій переглянули слайд-презентцію про навчальні заклади. Обравши майбутню спеціальність та визначившись з переліком необхідних для здачі предметів, вони успішно зареєструвались для проходження ЗНО.

«Чудово, що бібліотека готова консультувати про існуючі можливості для вступу у «вищу школу», адже відвідати усі навчальні заклади просто неможливо», –  говорить пані Світлана, – «До того ж система освіти змінюється з такою швидкістю, що без допомоги фахівців обійтися було б важко…Син довгий час не міг визначитись з майбутньою професією. За допомогою бібліотекаря ми перебрали безліч варіантів. Врешті зупинились на професії кінолога (при Рівненському вищому професійному училищі департаменту ДСО при МВС) та програміста у місцевому коледжі.

Туди і плануємо подати документи»

«До речі, у бібліотеці багато літератури на дану тематику. Та ще й безкоштовний доступ до Інтернету. Тож тут і готуватимусь до вступу!», впевнено додає Андрій.

Віталія Завадського до бібліотеки запросив друг. «ЗНО я здавав у минулому році і своїм результатом цілком задоволений, – говорить Віталій, –  Проте у цьому році планую вступати до іншого вишу. У бібліотеці – повторно роздрукував сертифікат. А ось», – киває головою на екран монітора, – «Знайомлюсь з умовами цьогорічної вступної кампанії»

«У Інтернет-залі бібліотеки сьогодні я був вперше, але відтепер – приходитиму часто, – каже Віталій, –  Адже абітурієнти мають можливість подати заяву про вступ до вишу і в електронній формі. Сучасна бібліотека відкрила для мене нові можливості!»

Не дивлячись на те, що реєстрація на ЗНО-2014 завершилась, майбутні випускники є частими гостям бібліотеки. Тут до їхніх послуг не лише книжковий фонд, а й необмежені можливості Інтернету. Так, наприклад, вони мають можливість пройти онлайн тестування на сайті ЛРЦОЯО, ознайомитись з програмою майбутніх тестувань,  знайти необхідний для підготовки матеріал та багато іншого.

, переглядів: 1 461

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.