Твоє здоров’я-це лише твоя справа! Підтвердження!

25.01.2017

Твоє здоров’я-це лише твоя справа! Підтвердження!

Буквально вчора довелося відчути на собі усю могутність нашої системи охорони здоров’я. І я остаточно переконалася в тому,що твоє здоров’я-це лише твоя справа.

У моєї бабусі проблеми з тиском,почався гіпертонічний криз,довелося викликати швидку. З урахуванням того,що бабуся живе у сільській місцевості і дороги, м’ягко кажучи, не дуже хороші,швидка приїхала достатньо швидко. Першу допомогу надали і переконали,що варто пройти стаціонарне лікування та оглянутися  в лікаря. Стан бабусі бажав бути кращим,тиск і надалі залишався високим.

По приїзду до лікарні ми вже були впевнені в тому,що все буде добре,зараз лікар огляне, визначить необхідне лікування . Але не так сталося як гадалося.

Черги стояли кілометрові,людей було дуже багато. Були і літні люди і зовсім крихітні малюки,які горіли від високої  температури,були люди з отруєнням….

Лікар прийшов через три години і ні….він був не на огляді,а просто не було бажання приймати хворих. Так,я розумію,всі ми люди,всім хочеться відпочити,а тим більше,що справа відбувалася ввечері,то відповідно всі були втомлені… Але все ж . Люди,ви лікарі,ви давали клятву Гіппократа,ви на чергуванні і просто зобов’язані надавати людям допомогу. Так,маленькі зарплати…але ж на кону, можливо, навіть людські життя. Невже можна відпочивати,знаючи,що на біля кабінету тебе чекає крихітка,яка тільки-но починає жити  і  її мама,яка просто не знаходить собі місця від переживання…Я вже мовчу за літніх людей.

Ні, не всі лікарі такі,але і серед людей у білих халатах є такі,які не лікують,а навпаки…

І саме завдяки людяним,турботливим лікарям ще існує наша медицина. Побільше б нам справжніх лікарів, лікарів з великої букви!

переглядів: 537

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *