ТОП-ознак класичного стилю в інтер’єрі

30.05.2020

ТОП-ознак класичного стилю в інтер’єрі

У нашому опитуванні більшість з вас відповіли, що підтримує класичний стиль в інтер’єрі. То ж ми вирішили розповісти вам більше про те, які ознаки має класичний стиль і за допомогою яких елементів його можна втілити у вашому будинку чи квартирі.
До категорії класики відносять все те, що можна назвати типовим, загальноприйнятим, традиційним. Цей стиль ніколи не виходить з моди, бо пройшов перевірку часом і не поступається іншим трендовим стилям.
Головними ознаками класичного стилю в інтер’єрі є:
  • Симетричність та правильні форми: тут ви не знайдете хаосу та перенасичення. Класиці притаманна парність, а також дотримання чітких геометричних форм.
  • Простір – це те за чим ви легко впізнаєте класику. Саме просторе приміщення дозволяє в повній мірі реалізувати всі елементи дизайну, і не викликати почуття скутості у мешканців або гостей.
  • Натуральні кольори та стиманість – яскраві червоні, зелені чи інші яскраві “ляпи” явно не про класику. Тут переважає стриманість та натуральність. Пастельні кольори – це те, що треба в класичних оздобленнях.
  • Багато світла – великі вікна чи багато точок світла – це теж ознака класичного стилю. Масивні люстри, світильники та бра – стануть невід’ємними елементами.
  • Розкіш та урочистість – в оформленні стін класичного стилю, підлоги і стелі віддають перевагу натуральним і дорогим матеріалам. Хоч зараз із пластику й навчилися виготовляти якісні імітації лепнин, панелей та інших елементів оздоблення. То ж вибрати є з чого.
Якщо ви бажаєте створити класичний інтер’єр у вашому будинку чи квартирі без вагань довірте це завдання майстрам Ремонт та будівництво від “А до Я”. Адже наші майстри знають, як втілити в життя ваші побажання, а також підберуть все зі смаком.
Консультації за телефоном 096781 60 88
, , , переглядів: 1 010