Толерантність – шлях до згоди

16.11.2017

Толерантність – шлях до згоди

Ми живемо в складний час і все частіше виникають ситуації, пов’язані з нерозумінням одних людей іншими. Страшно жити в світі, де люди вбивають один одного лише тому, що в них інші переконання чи інша віра. Толерантність – це можливість почути і зрозуміти один одного, це мир і спокій.

Саме на розуміння різних видів толерантності були спрямовані година доброти «Толерантність врятує світ» та година спілкування «Бібліотека – територія толерантності». Новий колектив, новий навчальний заклад, нові педагоги і друзі. Як побудувати нові стосунки? Адже від цього залежить дуже багато – чи комфортно буде навчатися, досягати успіху чи долати труднощі. Ведучі розповіли про певні типи поведінки людини,  про те, що потрібно бути терпимими до думок і вчинків інших людей. Студенти ВПУ-1 на прикладі  життєвих обставин демонстрували як виходити з різних конфліктних ситуацій, висловлювали власні думки, що кожен має вчитись бути уважним, доброзичливим, жити в злагоді зі своїми батьками, друзями і просто з незнайомими людьми.

Про бібліотеку, як територію толерантності, розмірковували старшокласники ЗОШ №18. Вони підкреслили, що сюди може прийти кожен і доторкнутись до культур,традицій різних народів, познайомитись з поглядами інших людей. Бібліотекарі запропонували присутнім популярну літературу про відносини між людьми та  взаємодопомогу.

            

переглядів: 575