Спорт та здоров`я починається з двору

16.07.2013

Спорт та здоров`я починається з двору

Разом з колегами по міській організації “Батьківщини” започаткували чудову традицію – спортивне багатоборство молодіжних команд з різних мікрорайонів міста.

 Перший такий турнір відбувся цими вихідними на спортивному майданчику в парку "Ювілейний".

Спорт можна і треба відроджувати не тільки на професійному рівні, а й на аматорському. Навіть на рівні змагань між командами дворів будинків. Бо розпочинати треба з малого. У першому нашому турнірі  змагались менше десятка команд, але боротьба була дуже запеклою.

Разом з головним суддею та колегою по депутатському корпусу Миколою Радьком вирішили зробити всі етапи багатоборства максимально простими. Тому команди змагалися у чотирьох видах: міні-футбол, настільний теніс, підтягування на перекладині та перетягування канату.

— Найбільш запеклою боротьба виявилась у футболі, а глядачам сподобалось найбільше перетягування канату, — розповів мені Микола Радько. — Одну з команд навіть очолив молодих депутат Рівнеради Володимир Зиль.

 

У підсумку найсильнішою виявилась команда з "Північного", представники якої виграли майже всі конкурси. На жаль, через візит до США, не зміг бути присутній на змаганнях.  Проте поросив колег передати переможцям заохочувальні призи – спортивний інвентар, футбольні та волейбольні м’ячі. А вже наступний такий турнір проведемо до Дня міста в серпні. 

переглядів: 2 147

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.