Рівнян запрошують на літературний вечір

16.11.2016

Рівнян запрошують на літературний вечір

З метою популяризації творів української та світової літератури, заохочення молоді до читання, 17 листопада в рамках літературного клубу «Співрозмовник» у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться літературний вечір «Ф.М. Достоєвський і Україна», присвячений 195–річчю від дня народження письменника, класика світової літератури.

 

В заході візьмуть участь: Стела Русина – голова літературного клубу «Співрозмовник»; Петро Кралюк – перший проректор з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія», доктор філософських наук, профессор, письменник; Леонід Кашперский – заслужений працівник культури України; члени літературного клубу «Співрозмовник», члени громадських організацій, об’єднань, товариств м. Рівнечлени міського об`єднання  товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка; учні Дитячої музичної школи № 1 м. Рівне; бібліотечні працівники, викладачі та студенти рівненських вишів.

Під час зустрічі Ви познайомитеся з творчість Ф. М. Достоєвського, переглянете книжкові виставки: «Творчість Ф. М. Достоєвського в ретро виданнях бібліотеки», «Увага! Це Достєвський», на яких представлено художні твори автора та літературно – критично видання про життя і творчість письменника та  мультімедійну презентацію «Безсмертний геній  Ф.М. Достоєвського».

Початок о 12.00

Вул. Короленка, 6

Вхід вільний.

 

переглядів: 1 101

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.