Рівне vs Полтава: де таксі дешевше?

20.08.2014

Рівне vs Полтава: де таксі дешевше?

У будь-якому місті, якщо ви загуляли допізна, додому доведеться доїжджати на таксі. У різних містах рівень надання таких послуг відрізняються між собою. Я мала нагоду порівняти роботу служб таксі в Рівному і в Полтаві.

Загальновідомо, що зараз існує чимало служб, за допомогою яких можна за коротким номером замовити таксі у будь-яку точку та дістатися бажаного місця призначення. Крім того, проходячи вулицею, можна просто побачити авто з „фішечкою” та запитати чи зможуть вас „підкинути” до бажаного місця дислокації. Які ж враження залишились у мене від роботи полтавських таксистів у порівнянні з рівненськими?

У Рівному є чимало служб, які займаються послугами таксі. Перевага у тому, що їх є досить багато і при бажанні чи при гострій необхідності ви без проблем зможете зателефонувати та замовити таксі. Водночас інколи оператор може вам сказати про те, що „машинка буде через 10-12 хвилин”, а ви вже простояли 15-20, а її все немає і немає…

Крім того, не дуже приємним сюрпризом може бути і те, що, після довезення до місця дислокації, вам можуть „загнути” ціну, на яку ви не розраховували. Якщо ж запитати у оператора про те, скільки це коштуватиме, то вам не скажуть точну вартість, спишуть на те, що вам краще запитати про це у водія.

Цікава фішка ще і в тому, що, наприклад, за доїзд до Золотієва вам можуть „заспівати” про доплату ще 5 гривень, адже це, мовляв, уже виїзд за межі міста. Хоча цей мікрорайон є частиною Рівного, але таксисти зі згоди свого керівництва чомусь вирішили, що це вже не Рівне.

У Полтаві, на мою думку, послуги таксі на якісно кращому рівні. Чому? По-перше, служб таксі є не так багато, але вони мають велику кількість авто, що забезпечує швидке прибуття машини до клієнта. По-друге, ви можете не виходити завчасно, а просто „бути напоготові”, а про те, що машинка вас вже чекає, вам повідомлять за допомогою смс-повідомлення. У Рівному, правда, таке теж практикують. Але серйозним ноу-хау, яке не характерне для Рівного, є те, що в смс-повідомленні вам одразу ж напишуть вартість вашої поїздочки. Тобто ви одразу ж зможете зорієнтуватися, скільки коштів вам потрібно виділити на поїздку.

А тепер — про ціни: у Полтаві таксі дешевше. Мінімальна поїздка — 14 гривень. Самій, щоправда, скористатись таким тарифом іще не доводилось, але можу сказати, що за поїздку на досить тривалу відстань з мене взяли 18 гривень, а в Рівному подорож з таким кілометражем обійшлася б гривень у 25-26.

Особливу заувагу хочеться сказати і про самих таксистів. Про рівненських розповідати не буду. А от про полтавських — хотілося б. Вдалося зустріти чоловіка-таксиста, який тільки переїхав з буремного Донецька і працює на службі, щоб мати постійний заробіток. Чоловік перевіз вже сюди свою родину і робить усе, щоб хоч трохи налагодилося життя. Є і водії-пенсіонери, які від цього заняття отримують не тільки матеріальну винагороду, а і просто їздять для душі, адже де, як не у таксі, можна дізнатися свіжі новини та „присісти на вуха” своєму клієнту. Не можу не сказати і про одного імпозантного чоловіка з яким довелося їхати: мати-перемати – це тільки половина історії, на півдорозі галантний таксист сказав, що „якщо ви не знаєте куди їхати, то я вас просто висаджу на півдорозі”.

Але загалом полтавці можуть радіти „продвинутості” своїх служб таксі, а рівняни можуть частково перейняти позитивні надбання, які тут напрацювали. Водночас у двох містах потрібно добряче попрацювати над сервісом, щоб ті, хто забов’язався надавати послуги для людей, самі залишалися людьми.

, , , переглядів: 4 828

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *