Презентація книги про аромати і чудеса

04.10.2015

Презентація книги про аромати і чудеса

Вперше, коли я мала йти на чаювання з пані Ольгою Лук`яновою, мене подруга запитала: куди я так поспішаю після робочого дня. Треба було щось придумати швидко, коротко та влучно: «Тепер я входжу в клуб благородних жінок. Туди і поспішаю». Ось така перша моя асоціація з благородністю цієї жіночої спільноти на чолі з пані Ольгою.

Для когось у чергову, а для когось у довгоочікувану п’ятницю, 2 жовтня, відбулась презентація книги «ЧУДЕСНЫЕ АРОМАТЫ И АРОМАТНЫЕ ЧУДЕСА. Живая аромапсихология». Автор – Ольга Лук`янова. Презентація книги відбулась у затишному підвальному приміщенні із дзеркалами та фотокартинами ресторану «Шкварочка». Про що книга? Якщо коротко – про ароматні масла та їх вплив на людину. Рецензію на книгу дам, коли прочитаю, тобто вже згодом.


Пані Ольга у той вечір була по-особливому гарною, але прикрашав її не лише одяг та аромати, але головною прикрасою бу
ло її дитинча – книга. Про себе авторка з усміхом сказала: «Якщо людина родилась з шилом в одному місці – то це вже все і на все життя». Ще задовго до створення книги ця мила усміхнена жінка зрозуміла: однакові люди з однаковими проблемами так само реагують на аромати. Проте, її терзали сумніви: вона ж бо не психолог і не медик. І на перших початках невгамовна жінка почала читати, досліджувати, шукати, випробовувати на собі аромомасла. І «прийшли» ефірні олії у життя авторки в один з найскладніших періодів її життя, як вона сама сказала : «То був торнадо в моєму житті». Масла допомогли жінці відкрити таланти, подолати внутрішні перепони.

 

Родзинкою секрету цієї пані було те: що вона не знає що таке лікарня та аптека. Вона стверджує, що лікуватись можна тільки кайфом і задоволенням (боронь, Боже, не подумайте, що наркотиками – лікуватись потрібно ефірними оліями :). В аптеку пані Ольга ходить лиш за ватою, бинтом і … «Сьогодні, дівчата, Вам признаюсь ходила в аптеку за лейкопластиром, бо купила нові туфлі» Авторка каже, що лікуватись маслами набагато дешевше, навіть той самий грип. Дивлюсь у залу – жінки ствердно кивають головами, певно, не раз перевірено.

 

Про створення книги та знаннями про ефірні олії поділився чоловік пані Ольги – пан Сергій: «Все, що написано в книзі про аромомасла, дружина найперше застосовувала на мені. Користуюся я маслами постійно. Я зазвичай підходжу до коробочки з олійками і вибираю запах, який мені подобається саме на цей момент. Я точно знаю, що наше сімейне життя, якби не аромомасла, – було б кардинально іншим. І сумніваюсь, що кращим».

Вдячні прекрасні створіння в образі жінок немало сказали гарних, теплих слів для пані Ольги і розповіли про вплив ефірних олій на їх життя.

– Зараз дуже мало натуральності в нашому житті. Все несправжнє – стосунки, речі, їжа… Масла підтримують мене на якомусь рівні…

– Почала користуватись маслами – якість життя змінилась. Подумаєш, пляшечка. Запах приємний. А, магія! Оль, ти мій натхненник, дякую, що ти ввела мене у цей світ!

– Коли ми були всі дівчатками – то з нетерпінням чекали коли виростемо і почнемо користуватись парфумами. У юному віці, коли випала така можливість, лили на себе все підряд, не розбираючись. До сорок років уже більш-менш визначились: які запахи подобаються і мали справжні парфуми. Але коли я познайомилась з Ольгою, я перестала користуватись духами. Я відчуваю тепер, коли людина в несвіжому одязі, який зберігає кілька запахів одночасно. Спасибі тобі велике – мені з маслами стало жити набагато легше та простіше.

– Для мене важливо – відновлення свого захисту. Ольга – людина незвичайна і звичайна.

Після презентації книги, жінки приборкували смачний «Наполеон» (така жіноча місія – приборкувати чоловіків у будь-якому вигляді:) та пили чай з ефірними олійками. Пані Ольга у цей час ділилась своїми враженнями про поїздки на Схід України. «Я скажу Вам так: на Донбасі не допоможе ніяка аромопсихологія, – з болем в очах розповідала жінка, – там впевнені що вбиває слов’ян українська армія».

Наприкінці до пані Ольги підходили за автографами та підписами у книзі. Пригадую, одна лікарка сказала: «У мене мрія – всіх вилікувати», – авторка книги продовжила її фразу: «А моя – зробити всіх щасливими!».

Побажання пані Ольги для усіх-усіх: «Бажаю того – чого собі бажаю і своїм дітям: здоров’я, кохання, щастя і неймовірних чудес! Чого собі – того і людям! ».

P.S.: Поки не все я розумію: про що ті жінки говорять та толкують, у що вірять і як живуть, проте відчуваю всередині – мене тягне до них. І коли наприкінці заходу пані Ольга з усмішкою дорікнула чоловіку Сергію, який би мав фотографувати урочистість, про те, що не буде достатньо фото із презентації, я посміхнулась. Ой, пані Ольго, певно, уважнішого слухача та прихильника на презентації, ніж Ваш чоловік, годі й шукати! Він сфотографував Вас мільйон раз … серцем.

 

, , , , переглядів: 1 567

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.