Перевернути усе з ніг на голову!

01.11.2016

Перевернути усе з ніг на голову!

До народження дитини батьки думають, що їхнє життя наповнене сенсом: у них купа справ, чимало роботи і постійне бажання все встигнути. Але насправді все змінюється з появою на світ маленького сонечка, яке дозволяє зрозуміти, що все те, що було в житті “до”, не має такого великого значення.

Адже маленьке життя, за яке ти тепер несеш усю відповідальність, дозволяє багато чого переосмислити та сформувати зовсім нову систему цінностей. Звання “мама” і “тато” не даються просто з народження дитини – це і щоденна важка праця, яка не має державних свят та вихідних днів. Це переосмислення цінності власного життя та того, що має у ньому найвищу суть.

Разом з дітками батьки вчаться цінувати кожну миттєвість, ніби вперше помічати посмішки, перші кроки, поцілунки та обійми. З появою маленького дива розпочинається кардинально інший вимір часу, в якому за 10 хвилин може пережити незліченну кількість емоцій та переживань.

Діти надихають оптимізмом, дарують надію на краще, змінюють життя з ніг на голову і дають розуміння того, що так, як було раніше, вже не буде ніколи. Але водночас це і найвище щастя розуміти, що поряд з тобою твоє маленьке продовження, в якого можуть бути твої очі і яка любитиме тебе понад усе!

Приємного читання журналу та натхненної осені! Головний редактор журналу “Маленькі рівняни” Ольга ЛІРНИК.

, , переглядів: 2 755

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.