Нічний алкоголізм усе ніяк не заборонять. Хомко ховається за «думку рівнян»?

26.12.2012

Нічний алкоголізм усе ніяк не заборонять. Хомко ховається за «думку рівнян»?

Пити чи не пити рівнянам у нічний час? У Рівненському міськвиконкомі вважають, що це питання має вирішити соціологічне опитування 6-7 тисяч мешканців міста. Як люди скажуть, так, мовляв, і буде.

Складно сказати, з якого дива керівництву міста зненацька знадобилася думка рівнян, адже раніше в такий спосіб вони жодних питань не вирішували? Що саме запитуватимуть у респондентів? Як формуватиметься відповідна вибірка? І навіщо взагалі зайві балачки там, де треба тверда,  рішуча дія і звичайна політична воля?

Бояться порушити права тих, хто хоче цивілізовано випити вдома? Знаючи ситуацію, свідомі громадяни, у яких виникне така необхідність, куплять пляшку заздалегідь. І жодних тобі проблем! Діючи в інтересах абсолютної більшості мешканців Рівного (тої, яка по ночах все таки не пиячить), міська влада мала би повністю заборонити нічний продаж алкогольних напоїв по всьому місту. Тоді у місцевих бізнесменів не буде приводів для невдоволення, мовляв, комусь дозволяють, а комусь ні. Заборона мусить стосуватися навіть магазинів, що працюють при автозаправних станціях.

Будь-який міліціонер вам розповість, що найбільш небезпечними у нічний час є саме ті райони міста, де існують точки продажу спиртного. За інформацією старшого оперуповноваженого міського відділення кримінальної міліції у справах дітей Романа Сабонюка, у Рівному до найпроблемніших відносять мікрорайон «Північний», райони біля супермаркету «Сільпо» та ресторану "Торнадо", а також супермаркет «Літа» на «Ювілейному». Саме тут по ночах вештається найбільше захмелілих молодиків, які провокують бійки, чіпляються до перехожих і просто порушують спокій мешканців навколишніх будинків. Після того, як у супермаркеті «Сільпо», що поблизу автовокзалу, спиртне відпускати перестали, довколишні території стали відчутно спокійнішими. Це вам усі тамтешні мешканці засвідчать. Трохи політичної волі міського керівництва і особисто Володимира Хомка і Рівне стане значно безпечнішим і спокійнішим. І без жодних додаткових балачок та опитувань!

Скидається  одначе на те, що волі вирішити питання у європейський спосіб у нашого мера або ж немає взагалі, або ж якась вона надто вже квола. Чому так? Вся справа у тому, що наявність ліцензії на продаж спиртного завжди підвищує доходи магазину, а тому їх власники роблять усе можливе, аби як можна довше не втрачати свою золоту жилу. Чи не цим можна пояснити той факт, що спочатку пан Хомко відтягував остаточне рішення проблеми, посилаючись на вибори, а тепер вигадав якесь опитування, яке не потрібне нікому, окрім тих, хто його замовить. 

, , переглядів: 1 385

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.