Несподівано весняна виставка

14.01.2013

Несподівано весняна виставка

12 січня у рамках серії бібліотечних подій “Захід вихідного дня” у обласній бібліотеці відкрилася виставка вишитих картин Алли Анчук.

Алла Олександрівна народилася в с. Мильча Дубнівського району у 1948 році. Закінчила Дубнівське педагогічне училище та факультет російської філології Рівненського педагогічного інституту, працювала за фахом у Березнівському районі. У 1972 році переїхала до Рівного, де працювала консультантом у Товаристві охорони пам’яток історії та культури, потім – вихователем у гуртожитках ВАТ «Азот».
У 1983 році закінчила Київські курси працівників туризму і перейшла на роботу до Рівненського бюро подорожей та екскурсій. Супроводжувала екскурсійні групи в Україні та за кордоном: побувала у країнах Східної Європи, Туреччині, Китаї, Сирії. Займалась активною громадською діяльністю: член громадської організації «Громадянський рух «Льонокомбінат».
Вишивкою захопилася після виходу на пенсію. Створила близько сорока вишитих картин. Ще понад десяток творів у стадії роботи. Представлена колекція – це перша персональна виставка майстрині.
Виставка експонуватиметься до 30 січня.

, , , переглядів: 967

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.