Місто, де щастя можна створити

21.11.2015

Місто, де щастя можна створити

Цікава штука… Місто Рівне – найбільше, найрозвинутіше місто області. А разом з тим таке маленьке – всього-навсього, як один чи два райони Києва. Для одних – це солодкий присмак розкоші, дорогі ресторани на даху висоток, з вікон яких видно панораму всього міста. Круті тачки, VIP-вихідні у готельно-розважальних комплексах, невимовно смачні делікатеси, брендові шмотки, гламурні вечірки. Місто, яке завтра можна змінити на Стамбул чи Хургаду, чи Прагу, якщо воно набридне. А потім знову повернутися і насолоджуватись всіма його можливостями. Місто-казка.
А для когось Рівне – те колесо, в якому крутишся, як білка. Ненависна робота з ранку до ночі, тисяча-дві на прожиття, дешеві поношені речі на барахолці, пережарений пиріжок з лівером з ринку, раз у рік зоопарк для дітей, кілька безкоштовних концертів на площі і, може, кінотеатр на День народження. Прокляте місто, в якому неможливо відчути життя наповну. Здавалося б, звалити звідси – і все станеться.
От тільки не станеться. Бо не стається в голові. В голові кожного з нас вже існує те життя, яким живемо. Та їжа, яку собі дозволяємо. Ті купюри, які в наших гаманцях. Те місто, в якому оживаємо, або ж повільно помираємо. Місто, яке для когось – любов всього життя, а для когось – туга, сірість і часті мігрені.
 А воно чекає. Чекає на кожного. Щоб подарувати море радості, шалених емоцій, вир яскравих моментів. Тільки прийняти цей подарунок можуть не всі. А лише той, хто вміє приймати подарунки. Хто помічає їх і щиро за них дякує. Навіть найменші, найнезначніші. Тому відкривається магія. І дари міста стають все яскравішими, все щедрішими. Рівне знає, що справа не в ньому. Справа в людських головах. І серцях. Тому, хто має відкрите серце, позитивні думки, Рівне відкриє всі двері. Як і Житомир, Оржів чи Київ. У кожному місті можна знайти щастя. А ще краще – створити його.
Ну що, Рівне, потворимо трохи?;)

, переглядів: 1 374

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.