Конверти теж вбивали нашу армію

29.08.2014

Конверти теж вбивали нашу армію

“За 23 роки нашу армію планово розвалювали зменшуючи військовий бюджет, і крадії-начальники… Будете здивовані, але «пересічні» українці теж доклали руку до цього процесу”.

Пані і панове, сьогодні хочу поговорити про конверти. Не поштові. І не конвертаційні центри (один із них нещодавно викрили наші податкові міліціонери).

Хочу сказати декілька слів про зарплату в конвертах. І не поспішайте відмахуватися і закривати сторінку. Мова буде про нашу армію, про її підтримку.

Я продовжую освоювати соціальні мережі. Не так давно заходив на сторінку Юрія Бірюкова, який з нуля організував ефективну волонтерську допомогу армії. Тепер він іще і радник Президента Петра Порошенка.

І от у Бірюкова я прочитав запис, слова із якого останнім часом «беременят мне голову», як кажуть в Одесі. Бірюков розповідає, чому треба закуповувати нові автомобілі, а не вживані. І зокрема говорить, що за 23 роки нашу армію планово розвалювали зменшуючи військовий бюджет, і крадії-начальники…

Будете здивовані, але «пересічні» українці теж доклали руку до цього процесу. Не всі, а ті, хто видавав і одержував на зарплату у конвертах. Бо зарплата у конвертах – це недоотримані податки. Зокрема і для потреб армії.

Одразу погоджуся з вами, що раніше скільки б ми не платити податків – усе б розікрали. Але тепер ситуація інша, маємо будувати іншу країну. Подумайте про конверти – після перемоги нам треба багато грошей, щоб укріпити армію, яка відродилася буквально з попелу, створити надійний захист кордонів та іще багато чого.

Нову державу ми маємо починати будувати із самих себе – зі змін у нашій голові.

, , переглядів: 1 079

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.