Кожна дитина – як маленьке чудо

22.09.2016

Кожна дитина – як маленьке чудо

Проходячи вулицями гамірного міста, ви ніколи не звертали уваги на те, як серед сірого, заклопотаного людського натовпу вирізняються щирі дитячі очі?! Вони, наче промінчики сонця, освітлюють шлях та мимоволі викликають добру посмішку.

А ще – чи помічали ви, що жоден малюк несхожий на іншого і як цікаво слухати дитячі серйозні роздуми про життя, дивуватися неймовірним запитанням, які лунають без зупинки?

Кожна дитина – це насправді чудо, яке зароджується під серцем у мами, а потім, з`являючись на світ, стає щастям для всієї родини. І скільки переживань, недоспаних ночей, безперервних думок супроводжують батьків, які хочуть виховати свою дитину гідною людиною, хорошим професіоналом та патріотом своєї Батьківщини.

Багато хто на форумах ставить запитання про те, як зробити так, щоб дитина була вихованою, стриманою… Батьки хочуть, щоб їхній малюк був саме таким, як вони малюють у своїй голові, хоча насправді варто говорити самому собі, що їх дитина унікальна і вона точно не буде схожою на доньку сусіда чи сина колеги на роботі.

Я, як людина, абсолютно без досвіду батьківства, можу сказати тільки те, як я відчуваю. На мою думку, щоб дитина була щасливою, її просто треба любити. Здається, так просто: всі батьки люблять своїх дітей. Але насправді це поняття набагато глибше. Любити – це не тільки виконувати всі бажання своєї кровинки, а й виховувати; це вміти вислухати всі проблеми та дати пораду; це бути найкращим другом, якому можна довірити будь-яку таємницю.

Бажаю всім ставати люблячими батьками, вірними друзями та підтримкою для дітей! А діткам – тішити батьків новими успіхами та перемогами!

 

Приємного читання журналу! А якщо ви мрієте подарувати вашій дитині свято і побачити свою дитину на сторінках “Маленькі рівняни”, телефонуйте (097) 183 13 99 Ліна Яріш.

 

переглядів: 837

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.