Жінки мироносиці

22.04.2018

Жінки мироносиці

Жінка на Землі є прообразом лику жінок-мироносиць, які несуть свою велику віру, непохитну вірність, співчуття, добро та мир світу, своїй родині і домівці. Вони є прикладом для наслідування любові і вірності, милосердя і самовідданості.

З нагоди відзначення Дня жінок-мироносиць в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося благодійне дійство «Доброта. Чуйність. Любов», присвячене матерям, які виховують дітей з інвалідністю. Вони допомагають своїм і чужим дітям адаптуватись в соціумі. Їх вистачає на те, щоб робити добрі справи, змінювати світ і змінюватись самим.

Свято розпочалося з вітання та благословення священика. Учасники гуртів «Веселковий дощик» та «Ладоньки» міського палацу культури «Текстильник» привітали всіх присутніх концертною композицією-присвятою. Вони з натхненням читали вірші, співали пісень для найрідніших людей. Чимало чудових слів, щирість дитячих сердець викликали сльози на очах матерів. Хороший настрій всім створили ведучі – студенти-волонтери РДГУ. На завершення благодійного дійства жінкам вручили квіти та солодощі від спонсорів.

переглядів: 596