«Інтелект України»: чи варто віддавати дітей у такі класи?

25.12.2016

«Інтелект України»: чи варто віддавати дітей у такі класи?

Зовсім скоро підбігає до кінця перший навчальний семестр,а перед батьками майбутніх першокласників постає нова проблема: в яку школу віддати дитину,яку методику краще обрати:традиційну чи спробувати щось нове.

Досить таки поширеними в плані новизна є класи,які працюють за програмою «Інтелект України».  На теренах України цей навчальний проект знаходиться на стадії перевірки його результативності. Хоча є інформація про те,що Міністерство освіти та науки дозволяє його впровадження у навчальний процес. Проте за схожою методикою вже тривалий час навчають дітей у Росії. Відмінність її від традиційної полягає в тому,що процес навчання більш комп’ютеризований. Для класів,що навчаються за цією методикою створена спеціальна навчальна програма ,навчальні підручники,зошити для дітей.

Урок проходить 40 хвилин,за цей час діти сприймають новий навчальний матеріал та виконують завдання у спеціальних зошитах. Роль вчителя є значною,проте набагато меншою,ніж за традиційною методикою. Вчитель більшу частину уроку проводить за допомогою засобів мультимедіа і пояснює лише деякий матеріал,той якого немає у розробках. Урок за програмою «Інтелект України» – нестандартний та цікавий для дітей. На уроках йде врахування  вікових та індивідуальних особливостей дитини та стимулюється інтерес до навчання. Відвідавши такі уроки,можу сказати,що діти ,особливо у початкових класах,сприймають навчання як гру. Мені самій урок дуже сподобався та пролетів, наче за 5 хв.

Проте варто поговорити і про мінуси цього проекту. Одним із них є вартість навчання,адже кожного місяця дітям видаються нові зошити,за які кожного місяця батьки повинні заплатити як мінімум 200 гривень.

І ще одним мінусом є те,що навчальний проект розроблений лише до 8 класу. Хоча він в стадії розробки і цілком можливо,що буде розроблений і для старших класів.

Негативним є те,що після навчання за цією програмою дитині все одно потрібно буде звикати до традиційного навчання у ВНЗ.

Також «Інтелект України» є не у всіх школах. У Рівному лише кілька шкіл вирішили впровадити дану методику у навчальний процес.

Тому, шановні батьки,якщо ваша дитина розумна та допитлива,якщо ви пов’язуєте її життя із інтелектуально сферою,тоді звертайтеся до найближчої до вас школи,яка працює за програмою «Інтелект України».

, переглядів: 4 494

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.