Хомко готує черговий земельний хабар?

20.02.2015

Хомко готує черговий земельний хабар?

Міський голова і далі намагається діяти як сорока-ворона з відомої дитячої казки. З міською землею він обходиться приблизно так: «Тому дам, тому дам, а тому на дам».

Міський голова і далі намагається діяти як сорока-ворона з відомої дитячої казки. З міською землею він обходиться приблизно так: «Тому дам, тому дам, а тому на дам».

З якогось доброго дива міська влада практично задарма може віддати в оренду півгектара землі в центрі міста на вулиці, яка колись називалась Директорська. Таку назву вона мала мабуть через те, що проживали там виключно партійні бонзи та директори підприємств. Сьогодні це вулиця 16 Липня і вона дотепер вважається однією з кращих в Рівному.

На чергову сесію Рівненської міської ради з ініціативи міського голови Володимира Хомка вноситься проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки на вул. 16 Липня» для Управління СБУ у Рівненській області.

Міський голова намагається руками депутатів міської ради «протягнути» цей проект рішення через сесію. І якщо громадськість не відреагує на такі ганебні ініціативи міської влади та не висловить свого категоричного заперечення то цей проект швидше за все буде підтриманий. 

З одного боку – це вільна земельна ділянка, яка може бути надана у використання державній, комунальній чи бюджетній установі без аукціону. А СБУ підпадає під цю категорію ідеально для міського голови. Вивільнилась ця ділянка більш ніж дивним способом – старий будинок на тому місті колись давно згорів, з міфічним «Міленіумом» не склалось, як це було зрозуміло одразу, обшарпана безкоштовна автомобільна стоянка була більше про людське око, як то кажуть. Її ніхто не охороняв, і бажаючих лишати там автомобілі було не надто багато.

Про ласу ділянку в центрі міста  давно точились розмови, що її навмисне для когось притримують. Але так відверто і цинічно на очах в усього міста віддати її через сумнівну схему раніше не наважувалися.

Постійні волання представників міської влади про відсутність коштів у бюджеті на вирішення ряду комунальних проблем рівнян нашій організації доводилось чути неодноразово. То чому ж не провести конкурс інвестиційних проектів по цій земельній ділянці і не продати її на аукціоні? Адже коштує вона мільйони гривень.

Ніхто ж не проти, щоб СБУ побудувало чи отримало квартири для своїх працівників. Але ж не обов’язково щоб це було в самісінькому центрі міста. Для цього можна знайти землю і в інших районах міста. А в центрі потрібно будувати щось корисне і потрібне для усіх мешканців.

Прокуратура вже побудувалась? Хто відповідатиме за оборудку з ділянкою на Толстого, яка рясно поросла травою і пустує вже восьмий рік? І подібних випадків дерибану землі в місті безліч.

А міському голові очевидно не хочеться наповнювати міський бюджет через прозорі процедури. Можливо має якийсь грішок перед спецслужбою, якщо хоче руками депутатів дати хабара силовикам?   

, , , переглядів: 1 071

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *