Громадяни, підприємці, ваша хата не з краю!

19.12.2014

Громадяни, підприємці, ваша хата не з краю!

Пані і панове, вітаю. Рік добігає кінця, у нас у всіх купа справ із звітами, показниками, планами, подарунками… Тому цей запис буде максимально стислий. Проте тема важлива.

Ми уже завершуємо процес створення Громадської ради при ДФС у Рівненській області, сподіваюсь, що уже на наступному тижні відбудеться перше засідання. Особисто я вірю, що цей орган працюватиме, що він не створюється «для галочки», що ми знайдемо спільну мову. І тому прикро, що дехто з активістів, яких я пам’ятаю по рівненському Євромайдану, або хто реальними справами заробив свій авторитет, відмовився увійти до складу Ради.

Саме тому хочу наголосити усім жителям Рівненщини, що час «моя хата з краю» минув іще в листопаді 2013 року. Якщо ви думаєте, що обрали Президента, що обрали парламент і тепер можна сісти і дивитися як Україна розквітає, то помиляєтеся. Треба продовжувати працювати – записуватися у волонтери, ставати членами громадських рад при різних органах державної влади, щоб впливати на процес із середини, створювати нові громадські організації, розпочинати нові громадські ініціативи і проекти та багато всього іншого.

Особливо хочу звернути увагу підприємців, керівників підприємств – ми з вами в очікуванні змін податкової системи України. Тому, якщо виносять концепцію чи проект на обговорення чи пропонують дати пропозиції щодо якогось нововведення, – включайтеся й будьте активними. Ми з вами маємо робити тут і зараз те, що в наших силах і можливостях. По-іншому вже не буде – Україна змінилася, треба про це постійно пам’ятати.

Вітаю усіх із днем Святого Миколая – хай він нам усім «покладе під подушку» завершення війни, дарує побільше усмішок наших дітей, щасливих людей на нашому шляху, здоров’я нам самим, нашим батькам, нашим близьким і, звісно, хороший податковий кодекс – щоб і країна могла процвітати і щоб кожен житель Рівненщини був із достатком. Ми точно точно заслужили такі подарунки, адже прожили цей рік, гідно витримали революційні події, а тепер достойно проходимо через інші випробовування.

Зі святом, будьте здорові та крепкі!

, , переглядів: 974

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.