Голова Рівненської обласної ради вважає обласну бібліотеку центром інновацій та громадського життя

25.07.2014

Голова Рівненської обласної ради вважає обласну бібліотеку центром інновацій та громадського життя

Нещодавно бібліотеку відвідав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

07dedc04ce9648b33aa36b4f6df72d74Одразу після цього на офіційному сайті обласної ради з`явилося повідомлення під назвою Бібліотека – центр інноваційного розвитку громади, де голова висловлює свої думки про соціальну значимість бібліотек загалом та ту роль, яку, власне, відіграє обласна книгозбірня для Рівненщини.

"Бібліотека – це не тільки читання, зараз публічна бібліотека – центр інноваційного розвитку громади. А найкращий спосіб зацікавити будь-яку аудиторію бібліотеки – це комплексність послуг", – йдеться у статті.

Михайло Кириллов також зробив наголос на ініціативності бібліотеки, яку вона проявляє у сфері міжнародного співробітництва, здобуваючи підтримку закордонних організацій та фондів для реалізації власних проектів. Дійсно, серед партнерів та донорів бібліотеки такі організації як: Посольство США в Україні, Рада міжнародних обмінів та досліджень (IREX), Гете-інститут та інші.

На думку очільника обласної ради інтернет ніколи не зможе замінити бібліотеки: "Інтернет не здатен замінити аналіз інформації, та її дослідження так, як це можна зробити у бібліотеці. Також чимало людей шукають місце, де можна у тиші та спокої попрацювати на ноутбуці чи планшеті. Необхідно активно повідомляти про можливість ще й такого використання бібліотеки, тому що саме у цьому є потреба в наш час".

Нагадаємо, що Комунальний заклад "Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека" знаходиться у відомстві саме Рівненської обласної ради і колективу бібліотеки особливо приємно отримати таку оцінку від її керівника. 

 

, , , , , переглядів: 1 110

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.