FRI-D Club: St.Nickolas tea-party у Рівному

20.12.2015

FRI-D Club: St.Nickolas tea-party у Рівному

Цієї суботи п`ята вечора у FRI-D Club присвячена традиційному англійському чаюванню під звучання новорічних пісень. Поспілкуватися англійською, знайти нових друзів та пригоститися на чаюванні солодощами завітало близько 20 учасників клубу. Зустріч відбулася в суботу 19 грудня у Рівненській державній обласній бібліотеці.

Тисяча галонів чаю, і п`ять сотень печива цілком достатньо для однієї дружби.
(Рей Бредбері)
 
Зимові свята вже маячать на горизонті. І вечір Святого Миколая – найкращий час підвести підсумки року, поділитися очікуваннями в дружній атмосфері.
"Ідея провести святковий FRI-D Club у форматі tea-party виникла аби створити передноворічний настрій, якого часто бракує в метушні будніх днів", – говорить Катерина Лелях, координатор FRI-D English Club у Рівному.
В ході зустрічі учасники похвалилися отриманими подарунками, поговорили про походження свята, спільні та відмінні риси українського та англомовного святкувань. Дізналися хто такі teetotal та про популярний нині рух Straight edge – субкультуру, характерними рисами якої є повна відмова від наркотиків (включаючи узаконені алкоголь і тютюн). Солодкий настрій дарували мандарини, шарлотка, імбирне печиво, цукерки… Смаколики, яких було більше, ніж вдосталь.
 
Постійний учасник англійського розмовного клубу, Дмитро – ділиться враженнями:
"FRI-D Club – це велика змога попрактикувати англійську. Збірка була захоплюючою, пізнавальною та смачною."
Англійський розмовний клуб – це більше 2 років щотижневих зустрічей з переглядом фільмів, грою у веселі ігри, читанням цікавих історій та їх обговоренням англійською мовою. Створений з метою поліпшення розмовних навичок англійською, тут кожен може отримати задоволення від спілкування в невимушеній атмосфері. Зустрічі відбуваються щосуботи о 17:00 в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки (м. Рівне, вул. Короленка, 6)
 
Витрачайте свій час ефективно! Приєднуйтесь до спільноти FRI-D Club`у ВКонтакті: https://vk.com/fridrivne

 

, , , переглядів: 2 056

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.