Феєрія новорічних передчуттів

26.12.2016

Феєрія новорічних передчуттів

Новий Рік…Уже зовсім скоро Новий Рік.

Новий Рік…..Уже зовсім скоро Новий Рік. Кожного разу,коли згадую про це свято,в душі з’являється таке двояке відчуття. З одного боку –  це чудово,бо розпочинається щось нове, будуть нові пригоди,зустрічі,будуть хороші моменти,а з іншого – в минулому році також залишилося щось хороше,яке зігріває душу навіть  у «нелітну» погоду. Але все ж  потрібно радіти! Бо ж хороші емоції ще нікому не принесли шкоди!!! Варто лише прогулятися вечірнім містом……Новорічні вогники,ялинки-усе це переносить, ніби у якусь магічну країну,де кожного дня відбувається щось таємниче та неймовірне,ніби у цій країні панує такий спокій та розміреність, ніби вечір тут завжди….Вогники дарують душі неймовірне тепло і змушують відчути себе дитиною,яка тільки-но побачила щось цікаве та нове,змушують радіти,просто радіти тому,що ти можеш це відчути. Але картина була б не повною без снігового пледу. Пледу,який бабуся зима зв’язала з  якихось теплих ниток аби онучці – природі було тепло.
 
Гуляючи міським провулками,мимоволі кидаєш погляд на людей. Так,люди є різні. Одні-заклопотано поспішають по справах,і навіть увечері прагнуть контролювати свій час,інші – повертаються з роботи і кидають свій втомлений погляд на перехожих,ніби просячи чашечки гарячого чаю або запашної кави,а є люди,які навіть у засніжену вечірню пору просто насолоджуються життям. Так,у них є свої клопоти ,але вони вміло абстрагуються  від проблем і складається враження,ніби вони ніколи нічим не переймаються. У такі моменти хочеться попросити у святого Миколая, Санти чи Діда  Мороза звичайного людського щастя для всіх людей на Землі.
 
У повітрі пахне корицею,глінтвейном та мандаринами….і здається ,ніби світ це витвір якогось  кухаря,який постійно вдосконалює свій шедевр,додаючи все інші та інші  смакові нотки у свою страву.
 
Таке неймовірне та магічне відчуття змушує задуматись над тим яким вже все-таки буде ранок….. ранок реального життя. Тому,що в цій казковій країні певно і ранок насичений різноманітними приємностями і пахне вже не мандаринами і корицею,а має неповторний кавово-шоколадний присмак.
 
Хочеться вірити в те,що оцей ранок…реальний ранок буде таким же прекрасним,що проблеми вирішуватимуться без значних зусиль,кожен матиме можливість проводити свій час з дорогими людьми,кожен матиме здорових,усміхнених батьків,коханих та діток,всі насолоджуватимуться життям і не втрачатимуть шансів змінити своє життя на краще.
, переглядів: 695

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *