Допоможіть нам врятувати вас від черг

06.03.2015

Допоможіть нам врятувати вас від черг

Пані і панове, вітаю. Сьогодні давайте зачепимо важливу тему – черги, які виникають у звітний період. Питання є, регулярно думаємо з колегами яким чином зробити так, щоб їх не було. Наприклад, постійно закликаємо отримувати цифрові підписи і подавати документи через Інтернет.

Також ми оптимізовували роботу наших працівників, щоб вони відкладали свою основну роботу і йшли приймати звітності. Також ми наймали додаткових працівників, які займалися введенням в систему даних із звітів. Але сьогодні ми маємо скорочувати видатки і цих людей ми не зможемо більше залучати до роботи. Не треба йти до ворожки, щоб зрозуміти, що збільшиться навантаження на працівників і відповідно будуть черги.

Щоб зарадити ситуації, хочемо з колегами звернутися до вас із конструктивною пропозицією – не відкладайте звітність на останній день. Також думаємо над тим, що буде класно, якщо ви принесете на електронному носії копію, яка допоможе інспектору швидше внести дані в нашу систему.

Але головне все таки – сплануйте ваш час. І всі будуть у виграші – і ви збережете нерви і гарний настрій, і наші інспектори також.

До речі, про цифровий підпис – безкоштовно його отримати можна у нашому Відділі реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Рівненській області (вул. Відінська 8, каб.203, тел. 692-627).

, , переглядів: 1 215

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.