Дід Мороз, дякуємо за бюджет!

27.12.2012

Дід Мороз, дякуємо за бюджет!

       У Рівненському міськвиконкомі погодили бюджет на 2013 рік. Він, як завжди, виявився недосконалим і недостатнім для забезпечення усіх потреб рівнян. Втім, деяким категоріям мешканців усе ж пощастить.
      Так свято точно завітає до елітного котеджного містечка на Костромській. На прокладення там асфальту керівництво Рівного передбачило цілих 880 тисяч бюджетних гривень. На економічну підтримку газети «Сім днів» піде 500 тисяч. Ще три з половиною мільйонів витратять на… розширення міських кладовищ. І таких незрозумілих мені саттей у бюджеті іще дуже й дуже багато!
      В той час близько 10 тисяч рівненських медиків та вчителів впродовж двох місяців 2013 року не матимуть за що годувати власні сім’ї. А все тому, що у бюджеті для них державою передбачено зарплатню … лише за 10 місяців!
      Чому керівництво Рівного не відстоює інтереси тих, хто піклується про здоров’я та освіту наших з вами дітей? Чому 15 з 19 членів виконкому спокійно підіймають руки за “реальний, хоч і не простий” бюджет?! У чому ж тоді полягає робота “батьків міста”?!!

переглядів: 1 316

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.