Читай книги – будь особистістю

27.03.2018

Читай книги – будь особистістю

Щороку в чудові весняні дні в бібліотеках України проходить Всеукраїнський тиждень читання. Це час сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято для тих, хто творить книгу і хто любить читати. Завдяки книзі ми отримуємо доступ до знань та духовних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людства.

В цей позитивно-шалений тиждень до обласної бібліотеки для молоді візитувала ціла плеяда рівненських літераторок. В відділ сімейного читання завітала відома письменниця, авторка численних збірок для дорослих та дітей Анна Лимич. Вона подарувала присутнім свій сонячний світ добра, любові та усмішки, розповіла як народжуються її твори та створюються ілюстрації до них. Анна Андріївна представила свої нові книги «Ельвіра в Країні Котів», «Казка про Чорнобиль», «Мура-гламура» та розмальовку «Абетка». В залі щиро звучали поезії, які стали улюбленими для багатьох учнів. І певна річ, зустріч не обійшлася без автограф-сесії і світлин на згадку.

Приємною подією для студентів медичного коледжу стало знайомство з молодою талановитою поетесою Іриною Мельник. Її творчість сучасна та соціально-патріотична, її вірші оригінальні своєю візією світу і людей в ньому. Ірина представила свою збірку «Вікна. Книга перша», відео поезію «Різдво» та «Ластівонька» з музичним супроводом Андрія Ляшука та розповіла, що пише також в жанрі ронделю. Присутні заслухалися поезією Ірини Мельник у власному виконанні, їм імпонувала чудова імпровізація авторки. Чималий інтерес студентів викликали оригінальні листівки-мікси з її віршами та живописом Тараса Більчука. Шанувальники побажали письменниці виходу нових книг та розуміння читачів.

З прихильниками своєї творчості зустрілася неординарна поетеса, народна майстриня Олександра-Ксенія Медвідь. Вона презентувала нову поетичну аудіо-книгу «Пташина» та збірку «Ом». Авторка чудово декламувала власні вірші, які народилися нещодавно. Її поезія, образна і метафорична, вдало резонувала з почуттями присутніх. Згодом Олександра провела невеликий майстер-клас, на якому познайомила учнів з технікою створення ляльки, зазначивши, що вона робиться з природного матеріалу в червоних і білих кольорах без обличчя. Всіх зацікавила її колекція творчих робіт «Трипільські ляльки».

Впродовж дня читачі контактували з письменниками, задавали запитання, знайомилися з новими книгами та висловлювали про них свої міркування і схвальні відгуки. Найбільш активні отримали в дарунок книги з автографами авторів. Зустрічі залишили в серцях відвідувачів тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше і більше нових книг.

 

переглядів: 466