Читаємо – ВСІ!

13.03.2018

Читаємо – ВСІ!

Всеукраїнський тиждень читання триває. І бібліотекарі не втомлюються цікаво та неординарно промоціювати мистецтво читання та прославляти його величність, Читача. Люблячи його, радіючи його приходу, сприймати його таким, яким він є, бо це найцінніше, що є в бібліотеці. Бенефіс «Читаємо – ВСІ!» − це презентація книги і читача, презентація захоплень і перемог, таланту і заслуг відвідувачів відділу сімейного читання, учнів НВК №12-Інтелект.

Ведуча познайомила присутніх з кращими читачами, гордістю відділу та підкреслила, що це прекрасно, коли в нас є такі вірні та чудові друзі. Всіх їх об’єднує любов до книги, бажання бути ерудованими і цікавими людьми. Серед прочитаного – довідкова, програмова, історична та пригодницька література. Проте вони не тільки багато читають, а й мають багато інших уподобань, на які їх надихають улюблені книги: пишуть гарні вірші, малюють, танцюють, створюють власноруч чарівні речі, беруть участь у різноманітних конкурсах і олімпіадах. Нагородження кращих серед кращих відбулося в теплій невимушеній обстановці. Бенефіціанти висловили щиру вдячність за визнання та отримані подарунки.

Відділ абонементу презентував дебютну збірку Наталії Макар «Струни юної душі», де вдало поєднуються вірші та невеликі оповідання. Відкриває книгу патріотична лірика про Україну, війну на Сході та наших доблесних воїнів-захисників. Громадянська лірика в авторському виконанні змусила присутніх замислитись над непростими проблемами сьогодення та не бути байдужими до людської біди. В центрі ліричних поезій різні відтінки людських почуттів: кохання та щастя, біль та розчарування. Учні виявили бажання і самі декламували твори, які їм сподобались. Яскраво! Виразно! Поетично! Саме такими були враження присутніх від творчого вечора Наталії Макар.

А згодом в читальній залі учні ліцею «Елітар» з задоволенням переглянули слайд-презентацію «Сучасні книги для молоді» та познайомились з виставкою-рейтингом популярних книг 2018 року, які наявні в фондах бібліотеки. Вони висловили свої думки про те, що їм прийшлось до вподоби та викликало бажання прочитати. Другий день тижня читання в бібліотеці пройшов творчо, цікаво і пізнавально.

Впродовж дня читачі контактували з письменниками, задавали запитання, знайомилися з новими книгами та висловлювали про них свої міркування і схвальні відгуки. Найбільш активні отримали в дарунок книги з автографами авторів. Зустрічі залишили в серцях відвідувачів тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше і більше нових книг.

переглядів: 315