Чи дійсно Президент звільнив охоронника, який назвав перехожого «бидлом»?

17.02.2016

Чи дійсно Президент звільнив охоронника, який назвав перехожого «бидлом»?

Порівняно нещодавно у мережі Інтернет активно поширювали інформацію, що Президент України звільнив одного зі своїх охоронників і доручив Прокуратурі оцінити його дії. Мовляв, звільнення силовика відбулося через події, які мали місце під час візиту Порошенка на Рівненщину, а звільнено було охоронника, котрий обізвав перехожого «бидлом».

Подібну інформацію можна було знайти на низці сайтів, зокрема, й тут: http://maydans.com/5057-poroshenko-ohrannika-nazvavshego-bydlom.html. Цю ж інформацію скопіювали й деякі місцеві ресурси, вочевидь, бажаючи розповісти про «блискучу» реакцію Президента на обурення суспільства.

І це не зважаючи на те, що другий абзац вище зазначеної статті (за посиланням), яка повідомляла про ніби то звільнення охоронника, суперечив першому.

Для того, щоб перевірити достовірність інформації про звільнення, я надіслав запит до Адміністрації Президента України. І ось яку відповідь отримав електронною поштою:

 

 А ось відповідь, яку надало Управління державної охорони України:

 

 Як на мене, з отриманих відповідей можна зробити щонайменше два висновки:

1. Якщо Президент Порошенко дійсно звільнив охоронника, то в його Адміністрації про це, мабуть, повинні знати і могли б якось прокоментувати. Адже, подія викликала певний резонанс! Якщо ж вони не знають про звільнення, то, може, нікого й не звільняли?

2. Виявляється, станом на 16.02.2016 в Управлінні державної охорони України проводиться службова перевірка щодо правомірності дій військовослужбовця Управління державної охорони України. Увага! Проводиться перевірка! Тобто його ще не звільнили!

А от чи про того військовослужбовця, який обізвав перехожого «бидлом», йдеться в офіційній відповіді, – так і не зрозуміло.

 

переглядів: 1 219

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.