Час повірити у диво!

13.01.2016

Час повірити у диво!

А давайте разом пофантазуємо, повернемося думками у минуле і згадаємо, як наші батьки розповідали нам про Діда Мороза, просили замовляти подарунки, які бородатий дідусь повинен принести під ялинку.

Тоді це все здавалося таким реальним, чи то просто в дитинстві так хочеться вірити у казку і самі маленькі дитячі серця більш готові прийняти в себе частинку дива.

Пригадую, як у нашій домівці ми з братом поспішали чимшвидше прикрасити новорічне дерево. Нам тоді здавалося, що цим самим ми можемо прискорити прихід свята. А в новорічну ніч тепер вже знаю, що наша бабуся грала роль Діда Мороза, переодягаючись у ванні, вона виходила до нас, малих, і вітала з святам. В той момент найцікавішим і незрозумілим для мене було навіть не те, що як Дід Мороз потрапив в оселю і хто приховується за бородою. Тоді цікавило інше – як він знає про те, який саме подарунок я замовляла у своєму листі і звідки він знає, який у мене розмір ноги чи улюблені цукерки.

Час минав і здавалося б я повинна була б перестати вірити в існування Діда Мороза, в те, що новорічно-різдвяні дива досі існують, але ні. Насправді з кожним роком, дорослішаючи, я все більше хочу і сильніше вірю в те, що дива існують. Єдине, що змінилося з плином часу – це те, що тепер я знаю в обличчя тих, хто можуть розфарбовувати життя кольоровими фарбами.
Тепер у житті немає бородатого діда Мороза у червоному костюмі, але є моменти щастя, які створюють рідні серцю люди. Часто пригадую історію, коли в одному місті стояла статуя Ісуса Христа. Під час війни скульптура встояла, вона була тільки частково зруйнована. Найголовініша втрата, яка була у скульптури – це те, що Ісус Христос тепер був без рук. В місті йшли перемовини про те, як правильно реконструювати образ Христа. Але зрештою зійшлися на тому, що для цілісного образу треба додати фразу. «У Бога немає інших рук, окрім твоїх» і це направду зробила скульптуру неповторною.

Так і нині, особливо в період новорічно-різдвяних свят потрібно пам’ятати про те, що скільки б вам не було років і чим би ви не займалися, спробуйте відкрити своє серце і подарувати тепло своєї душі іншим. Повірте, що добро і любов має просто унікальну особливість, коли їх віддавати, то вони примножуються. Дива існують, але творять їх не Діди Морози чи Санти, яких ми уявляємо з фільмів чи мультиків. Ми маємо можливість творити дива щодня власними руками.

Вірте у диво і пам’ятайте, що Бог зараз потребує саме ваші руки для творення добрих справ! Миру усім нам у Новому році та разом до нових перемог!

 

 

 

, , , переглядів: 1 509

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *