Буккросинг по-рівненськи. Прочитав сам – передай далі!

06.06.2016

Буккросинг по-рівненськи. Прочитав сам – передай далі!

Буккросинг – практика залишати книгу в публічному місці, щоб інші люди знайшли її і прочитали.

 На сьогоднішній день, книжкові полиці буккросингу є всюди: у кінотеатрах, кафе, школах, університетах, гуртожитках і навіть вокзалах. А це значить, що небайдужі читачі хочуть, щоб їхні книжки прочитали якомога більше людей, щоб потім поділитися своїми думками з приводу прочитаного. Невипадково девізом буккросинга стали слова «Перетворимо весь світ у бібліотеку!»

В Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці цей рух розпочався давно з ініціативи самих читачів, які постійно поповнюють й оновлюють книжковий фонд.

Завдяки ним, у відділі абонемента, з’явився спеціальний стелаж «вільного обміну» (буккросингу), на якому містяться такі популярні серед дітей та юнацтва книжки, як П. Коельо «Одинадцять хвилин», О. Строк «Керівництво з любов’ю», А. Бондар «Моркв’яний лід», П. Лефер «Незвичайні історії», Л. Воронюк «Записки на зап’ястях», декілька екранізованих творів, наприклад «Не родись вродливою», «Зачаровані» та безліч інших романів, детективів та книг для дітей. Вони не стоять на місці, а переходять від одного читача до іншого.

  

Тож, якщо на покупку книги грошей Вам не вистачило, візьміть з полиць «вільного обміну» будь-яку безкоштовно. Тут вони вільні у найширшому сенсі: за бажанням їх можна забрати, позичити, обміняти або ж просто принести пакунками свої. 

, , , , переглядів: 1 040

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.