Бібліотекарі навчили здолбунівчан як не стати жертвами шахраїв, купуючи книжки в інтернеті

20.03.2014

Бібліотекарі навчили здолбунівчан як не стати жертвами шахраїв, купуючи книжки в інтернеті

 18 березня 2014 року спеціалісти Здолбунівської районної бібліотеки провели для своїх відвідувачів майстер-клас «Як не стати жертвами шахраїв, купуючи товари в інтернеті», присвячений здійсненню безпечних покупок в інтернеті, зокрема купівлі книг.

         Відвідувачами майстер-класу стали люди похилого віку, яким складно самотужки опанувати методику оформлення замовлення, а також люди, які хочуть довідатися як убезпечити себе від інтернет-шахраїв.

Здається, що сьогодні купити книжку, – не проблема. Але багато хто з нас користується послугою «Книга поштою», що відома нам ще з радянських часів. Чому? Бо це зручний спосіб отримати цікаве і потрібне видання. Особливо, ця послуга актуальна для тих з нас, хто живе у маленьких містах і селах, хто не може самостійно відвідати книжкові магазини, а репертуар, який пропонують місцеві продавці книг, часто обмежений.

«І тут на допомогу приходить бібліотека», – розповідає бібліотекар Галина Куклевська, організатор майстер-класу, – «працівники якої завжди допоможуть розібратися в морі інтернет-крамниць та оформити  замовлення на отримання книг та інших товарів».

Під час майстер-класу присутніх ознайомили з п’ятіркою найкращих інтернет-магазинів України.

Світлана Васильчук ділиться враженнями від заходу: «Я задоволена навчанням. Сьогодні вперше я наважилася зробити замовлення в інтернет-магазині, хоча багато про такі замовлення чула. Я завжди боялася шахраїв. Та працівники бібліотеки порадили мені найкращі сайти, допомогли оформити покупку, сьогодні я оформила замовлення на книгу  О.Забужко «Музей покинутих секретів».

«Останнім часом здійснювати покупки в інтернеті стало звичайною справою. І природно, що мережа тут же зацікавила безліч шахраїв. Це навчання дуже доречне, адже розібратися в морі інтернет-магазинів самотужки дуже складно. Тут на поміч приходять бібліотекарі» – говорить відвідувачка бібліотеки Анрощук Валентина.

          

         Такі навчання в бібліотеці планують проводити систематично, оскільки перший захід показав, що попит на подібні майстер-класи серед мешканців Здолбунова є.

, переглядів: 785

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.