Бібліотеками області створено сайт пам’яті загиблих краян

18.09.2016

Бібліотеками області створено сайт пам’яті загиблих краян

20 вересня 2016 року о 15 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація сайту «Революція гідності. Війна. Рівненщина».

Сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина» (http://memory.rv.ua) – це пам`ять про наших краян, які боролися і віддали життя за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, європейське майбутнє. Це долі найкращих синів України, які ціною свого життя виборювали щасливе майбутнє, спокій у кожному домі, мир у нашій країні.

На сайті розміщено інформацію про героїв, які народилися і проживали на Рівненщині, і тих, чиє життя волею долі було пов’язане з нашим краєм. Серед тих, хто загинув, найстаршому виповнилося 55, наймолодшому лише 20 років.

Сто три історії – це біографії воїнів, нагороди, окремі публікації про них в пресі та в мережі інтернет, список всіх публікацій, посилання на відеоматеріали. Інформація про вшанування земляками пам’яті загиблих: відкриття пам’ятних дошок, меморіалів. А ще листи героїв до рідних, спогади про них побратимів, друзів, вчителів, родичів. Вірші земляків, присвячені пам’яті загиблих  на майдані та в АТО.

Сайт створений Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою, центральними районними та міськими бібліотеками області.

Технічна розробку сайту здійснена безкоштовно Комп`ютерною Академією «ШАГ» м. Рівне. В структурі сайту рубрики: «Майдан»; «АТО» (інформація розміщена в межах  районів, міст області); «Героям присвячується» (поезія, відеоматеріали). Через форму «Контакти» користувачі мають можливість надіслати інформацію, яка доповнить сторінки сайту про загиблих земляків.

На презентацію запрошуються керівники урядових структур, громадських організацій, які опікуються воїнами АТО, працівники освіти, вчителі-історики, бібліотечні працівники. 

 

переглядів: 548

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.