«Але ж як їм буде важко!»

03.12.2014

«Але ж як їм буде важко!»

Мабуть, як і всі українці, вчора спостерігав за призначенням Кабміну – в режимі онлайн. Особливо цікавило кого ж призначать на так би мовити профільні міністерства – економіки і фінансів.

Рішення віддати ці посади іноземцям вважаю суперовим. Перша думка після результатів голосування – дуже правильне рішення. Однак наступна думка – «але ж як їм буде важко!».

Такий крок правильний, оскільки бізнесмен, тим більше закордонний, триматиметься за свою репутацію. Більше того, бізнесмени, які вже прийшли у владу, розуміють, що потрібно шукати, встановлювати баланс.

А з іншого боку перед чесним правильним міністром постає серйозний виклик – створити таку ж чесну і правильну вертикаль у своєму відомстві. Дуже сподіваюсь, що їм вистачить сили волі спускатися до найнижчих рівнів для контролю.

Взагалі думаю треба, щоб зараз в Україні у Верховної Ради було бажання змінювати закони, а у виконавців – було бажання їх дотримуватися й виконувати.

Сподіваюся, що колись – через якийсь час – в Україні працювати державними службовцями будуть хотіти тільки ті, хто дуже потребує, наприклад, стабільності. Іноземці у владі – перший хороший крок. Упевнений, що ми рухаємося у правильному напрямку і тому неодмінно переможемо.

, , переглядів: 1 039

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.