115 мешканців області обговорювали питання сільського туризму на Рівненщині

17.09.2016

115 мешканців області обговорювали питання сільського туризму на Рівненщині

Сільський туризм – перспективна галузь економіки, яка сприяє працевлаштуванню сільських мешканців, поліпшенню соціально-економічної ситуації регіону. У нашій області існують усі передумови для його розвитку.

 15 вересня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася відеоконференція з питань розвитку сільського туризму на Рівненщині за  участі  начальника відділу організації роботи ДПІ у м. Рівному ГУ ДФС у Рівненській області Матвійчук Ірини Миколаївни та заступника начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Гаврилової  Ярослави Кузьмівни. Розглядалися законодавчі та нормативні аспекти діяльності власників одноосібних селянських господарств у сфері сільського туризму, порядок реєстрації підприємницької діяльності та існуючі ставки загальної і спрощеної систем оподаткування, акцентувалась увага на соціальних гарантіях власників агроосель, які діятимуть у правовому полі.

В роботі відеоконференції взяли участь 115 осіб, а це: господарі агросадиб та громадян, які зацікавлені в розвитку сільського туризму, представники органів місцевої влади, громадських організацій,  бібліотекарі сільських та районних бібліотек.

 Відеозапис конференції буде розміщено на каналі YouTube Рівненської обласної бібліотеки, з ним зможуть скористатися, ті, хто не зміг бути присутнім під час онлайн-трансляції та ті, хто в майбутньому планує працювати у сфері сільського туризму. 

 

   

переглядів: 1 077

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.