21.04.2013, 17:51
Правила реєстрації на блогах "ОГО"
Шановні блогери! Вкотре нагадуємо вам: під вигаданими іменами, ніками і за відсутності справжнього вашого фото - ваш блог не активують.

Шановні блогери!

Для реєстрації потрібно написати прізвище та ім`я кирилицєю, написати свій email та обрати пароль.

Для того, щоб Ваш блог був активований - напишіть на адресу info@ogo.ua або shagoferoff@gmail.com.

Не забудьте прикрепити фотографію до Вашого профілю.

Ми дякуємо усім, хто зареєструвався у нашій системі блогів http://www.blog.ogo.ua.

Завжди готові поспілкуватись з вами, щоб зробити нашу співпрацю ще зручнішою для вас. Звертайтесь із запитаннями та пропозиціями на info@ogo.ua.

Просимо з розумінням поставитись до нашої умови реєстрації: ваш обліковий запис повинен містити інформацію про автора та ваше реальне фото. Бажано також посилання на сторінку в соцмережах — для оперативного зв`язку з вами.

До речі, якщо ви зробили свіжий запис у своєму блозі - поділіться посиланням на нього в соціальних мережах. Нехай якомога більше інтернет-користувачів візьмуть участь у нашому віртуальному спілкуванні!

Редакція залишає за собою право видаляти облікові записи блогерів, які не оновлювались упродовж року і більше, а також деактивовувати записи, які містять комерційну та політичну рекламу, антидержавні заклики; розпалюють міжконфесійну, расову та національну ворожнечу. 

Якщо ж ви готові обговорити з нами умови співпраці в розміщенні реклами - звертайтесь, будь ласка, до рекламного відділу "ОГО" — reklama@ogo.ua

Приємного вам спілкування у блогах OGO.ua!

ПЕРЕГЛЯДІВ: 19385


admin