Зупиніть шахрайство під вивіскою “Рівне-ракурс”!

14.09.2015

Зупиніть шахрайство під вивіскою “Рівне-ракурс”!

Рівненський підприємець Володимир Конєв продовжує практикувати нечесні методи ведення бізнесу. Як існують хронічні алкоголіки, так є і хронічні боржники. Одного із них звати саме Володимир Конєв. Застерігаємо всіх, хто має чи збирається мати справу з Конєвим та його газетою “Рівне-ракурс”: ви можете стати жертвою шахрайства, а ваша ділова репутація може втратити від спілкування з ним.

У попередній статті “Обережно: Конєв!” я вже розповідав про особливості бізнесу по-конєвськи. Коротко нагадаю: прикриваючись статусом журналіста, цей ділок “кидає на гроші” і державу, і підприємства-партнери. Отримати від нього борг без суду — неможливо. А коли суд виносить рішення про стягнення заборгованих коштів, Конєв перереєстровує фірму-видавця своєї газети, щоб продовжити “з чистого аркуша” обманювати людей. Парадокс нашого законодавства: виявляється, тим самим людям можна продовжувати видавати ту саму газету, не розрахувавшись зі старими боргами, а лише змінивши юридичну особу. Тобто засіб заробляння грошей у Конєва залишається, і він той самий — газета “Рівне-ракурс”. А на борги йому, схоже, просто начхати — чи то перед підприємствами (а це — працівники з їхніми сім`ями), чи перед державою, яка і без того знекровлена іноземною військовою агресією і наслідками господарювання режиму Януковича.

Обсяги боргів Конєва вражають. Лише за тими судовими рішеннями, які я проаналізував минулого разу, фірми, за якими він стоїть, заборгували близько 270 000 гривень. Візьмемо, приміром, ПрАТ “Волинська обласна друкарня” корпоративного підприємства ДАК “Укрвидавполіграфія”. Рішенням Господарського суду Рівненської області від 21 листопада 2013 року з ТзОВ “Видавнича група “Ракурс” було вирішено стягнути 31 712 гривень 55 копійок боргу перед друкарнею, а рішенням того самого суду від 11 грудня 2013 року — 51 842 гривні 17 копійок заборгованості. Рівненський апеляційний господарський суд рішенням від 12 березня 2014 року дещо зменшив суму боргу до сплати за рішенням від 21 листопада 2013 року до 13 212 гривень 55 копійок — Конєв усіма силами намагався бодай трохи зменшити суму, яку довелося б повертати поліграфістам за вже віддруковані і продані газети.

Але і тих грошей, як виявляється, спритний ділок-”журналіст” не повернув.

– Не сплатив він борги, – зітхає у телефонну трубку Дмитро Головенко, який очолював Волинську обласну друкарню в часи “співпраці” з Конєвим. – Я вважаю, що він просто брехун. Про цю людину можу сказати одне: він не дотримується слова. По черзі дурить першого, другого, третього, п`ятого, п`ятнадцятого… Величезну суму заборгував, а при цьому, як я чув, будував хати…

Не дивно, що друкарні Конєв змінює як рукавички: друкує свою газетку то у Рівному, то в Луцьку, то в Тернополі, то в Чернівцях…

Про результати “співпраці” Конєва з поліграфістами Рівного свідчить один цікавий документ, який потрапив мені до рук днями. Стосується він рівненської друкарні “Друк Волині” – провідного поліграфічного підприємства нашого регіону. Як виявилось, Конєв і тут “наслідив”, друкуючи свою газету “Рівне-ракурс”. Процитую Наказ Господарського суду Рівненської області від 15.05.2015 р. № 918/1954/14 “Про примусове виконання рішення”:

На виконання рішення Господарського суду від 16.02.2015 р., яке набрало чинності 06.05.2015 р., стягнути з ТзОВ “Ракурс Рівне” на користь ТзОВ “Друк Волині”:

  • 126 123 грн. 00 коп. основного боргу;

  • 1098 грн. 83 коп. – 3% річних;

  • 9428 грн. 92 коп. – інфляційних витрат”.

Нескладний підрахунок свідчить: вчергове перереєстрована фірма Конєва відповідно до судового рішення винна провідному поліграфічному підприємству Рівненщини понад 136 000 гривень.

Разом із боргами, про які писав раніше — виходить уже понад 400 000 гривень. І це — лише ті борги, судові рішення на підтвердження яких є у мене в наявності. Між тим, чув, що, крім цих, Конєв може мати боргів ще на кількасот тисяч гривень!

На цьому фоні вже дрібничкою видається рішення Господарського суду Рівненської області від 14 травня 2015 р. (Справа № 918/253/15) про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "РАКУРС-Рівне" на користь Управління комунальної власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради 6 145 грн. 32 коп. заборгованості по орендній платі, 497 грн. 81 коп. пені та 1 827 грн. судового збору.

Пояснимо: йдеться про новий “офіс” фірми Конєва, який розташувався неподалік моргу. Нагадаємо, що раніше “Ракурс” розміщувався в приміщенні міського палацу культури “Текстильник”. Квартирант-”халявщик” залишив по собі солідний борговий хвіст: у 2012 році Господарський суд Рівненської області постановив стягнути з боржника 48 656 грн. 40 коп. боргу за договором оренди нежитлового приміщення та 30 052 грн.44 коп. заборгованості за договором про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна та надання комунальних послуг. Як бачимо, змінюється місце розташування офісу, змінюються назви фірм, за якими ховається від боржників здоровезний чолов`яга на прізвище Конєв, але не змінюються методи ведення “бізнесу”.

Зазначимо, і в цьому, і в попередньому випадку приміщення, які орендує Конєв — міська комунальна власність. Тобто його борги за оренду — це борг перед громадою міста. Це зарплата вчителів, ліки в лікарнях, відремонтовані дороги, тепло в дитячих садочках. Все те, на що постійно бракує коштів. Бракує, зауважимо, “дякуючи” і таким як Конєв. Адже не отримана від нього орендна плата — це кошти, які не отримав міський бюджет. А не отримавши — не профінансував щось важливе для Рівного, для його мешканців.

З такою репутацією, здавалося б, сиди собі й не висовуйся. Але нахабство — друге щастя, кажуть у народі. Прислів`я це згадалося, коли дізнався, що хронічний боржник Конєв нібито зібрався… у політику. Так-так, мені доводилось чути, що цей чоловік братиме участь у місцевих виборах-2015. Обдуривши стількох ділових партнерів, можливо, тепер він зібрався ошукати громаду міста Рівне?

Саме тому я хочу застерегти всіх, до кого Конєв звертатиметься з будь-якими пропозиціями — чи то ділової співпраці, чи проголосувати за нього на виборах. Перш ніж мати справу з цим чоловіком, потрібно зважити чи не втратить ваша репутація від спілкування з ним. Викликає посмішку самореклама Конєва про те, що його видання “Рівне-ракурс” забезпечить надання якісних рекламних послуг, а особливо під час виборів. Газета тиражем щонайбільше 3000 примірників, частина тиражу якої підлягає списанню, бо не реалізована. Газета, яка не має постійних читачів (майже відсутня передплата) і реалізовується в основному або на вокзалах або невеликими розповсюджувачами — про який успіх від комерційної чи, тим більше, політичної реклами тут може йти мова?

Думайте, люди, з ким мати справу. А якщо Конєв попросить позичити йому грошей чи зробити щось у борг — розмір позички не повинен перевищувати вартість буханки хліба. Чисто з міркувань співчуття знедоленим. Чим же обділений Конєв, запитаєте ви? Грошима, нерухомістю, хитрістю і спритністю? Ні. Все це в людини є. Одного йому катастрофічно бракує — совісті.

, , , переглядів: 3 313

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *