Знову “Набережний квартал”?! Чи все таки поле на Набережній?

13.05.2015

Знову “Набережний квартал”?! Чи все таки поле на Набережній?

          Вже декілька місяців Рівненщина живе ідеєю створення народного футбольного клубу “Верес”. Футбольного клубу, який по-справжньому може стати народним завдяки зусиллям кожного жителя Рівненської області. Не останню роль у відродженні футбольної мрії має зіграти міська влада та депутати нашого міста.

                Декілька днів назад (5 травня) на сайті новин www.vse.rv.ua вийшла стаття “Чи буде у Рівному футбольне поле за гроші УЄФА, залежить від депутатів міської ради”, яка досконало описала історію виникнення ідеї відродження ФК “Верес” та сьогоднішній стан речей по її втіленню. Вже 14 травня 2015 року на черговій сесії Рівнеради може бути прийнятий проект рішення, який дасть можливість побудувати у нашому місті новеньке футбольне поле та ще й за гроші УЄФА! Які є ризики та декілька думок щодо відношення міської влади до цієї ідеї, яка вже сьогодні стала мрією чималої кількості рівнян!

            16 квітня 2015 року на сайті Рівнеради було оприлюднено проект рішення, кінцевою метою якого є задоволення однієї з вимог програми УЄФА “Хет-Трик ІІ”, а саме виділення земельної ділянки під новеньке футбольне поле зі штучним покриттям. На мою думку, міська влада допустила декілька помилок при написанні проекту рішення, що вкінцевому результаті могла вкорте вівернути від нашого міста інвсторів!

            Помилка перша. Термін оприлюднення проекту рішення на сайті Рівнерада (16.04.15р) та дата його виненсення на сесію (07 та 14.05.15р) прямо суперечить Закону України “Про доступ до публічної інформації”.  Врезультаті будь хто зможе оскаржити в суді це рішення Рівнеради.

            Помилка друга. Не можна, на мою думку, передавати в оренду ДЮСШ земельну ділянку, відносно якої попередньо не проведено поділ у відповідності до законодавства: не сформовано земельні ділянки як окремі об`єкти цивільних прав (ч.ч. 1,9 ст. 79-1 Земельного кодексу України) та не проведено державну реєстрацію речових прав на них, після чого орендар має право розпоряджатися земельною ділянкою (ст. 125 ЗКУ). Спочатку на сесії даємо згоду на поділ земельних ділянок, після чого формуємо як дві окремі ділянки, реєструємо речове право на постіне користування та оренду, після цього на черговій сесії  передаємо ДЮСШ земельні ділянки в користування.

            Помилка третя. Пункт 6 статті 93 Земельного Кодексу України каже: “Орендована земельна ділянка або її частина може за згодою орендодавця передаватись орендарем у володіння та користування іншій ОСОБІ (суборенда).” Тобто після того як ДЮСШ отримало право орендувати земельну ділянку (майже 2,6га) на черговій сесії депутати могли б надати право ДЮСШ передати ділянку в суборенду тому, хто будуватиме футбольне поле. В проекті рішення, яке було оприлюднене на сайті Рівнеради, суборендар був не визначений.

            І тут виникає основне питання: чому міська влада не вказала суборендаря? Невже знову Набережний квартал?! Чи все таки новеньке футбольне поле?!

 

, переглядів: 680

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *