Як відіпрати плями від червоного вина

09.02.2015

Як відіпрати плями від червоного вина

 

Чим довше на тканині знаходиться пляма від вина, тим складніше буде її вивести. Якщо негайно видалити пляму немає можливості, то принаймні, її потрібно промити достатньою кількістю холодної води. Підставте забруднене місце під кран з проточною водою або використовуйте розпилювач. Завдяки таким екстреним заходам вино не проникне в структуру тканини і не засохне там.

Пляму від червоного вина здатна розчинити оцтова кислота. Розчиніть її у воді. Дотримуйтесь пропорцію: одна частина оцту на дві частини води. Скористайтеся губкою, змоченою в отриманому розчині. Якщо цю процедуру виконати відразу ж після забруднення, то оцет повністю видалить пляму.

Просочіть губку засобом для миття посуду. Промокніть нею пляму від вина. Після цього за допомогою рушника, який попередньо потрібно просочити перекисом водню і мильне рідину видаліть з тканини. Промийте це місце проточною водою.

Є ще один дуже ефективний спосіб. Змішайте рідке мило з перекисом водню. Компоненти візьміть в рівних частинах. Змочіть в отриманому розчині губку. Потім акуратно протріть винну пляму. Після цього забруднене місце потрібно накрити шматочком тканини, рясно змоченим в розчині, приблизно на 1 хвилину. Далі вже чистою губкою потріть пляму. Вино повинно повністю зникнути. Коли це станеться, промийте річ прохолодною водою.

 

 

переглядів: 2 030

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *