Як швидко відростити нігті

10.02.2015

Як швидко відростити нігті

Красиві і акуратні нігті говорять про людину, наскільки вона естетична. Подумайте самі: при вигляді облупленого лаку, погризених нігтів складається не найкраще враження про співрозмовницю.

 

Як швидко відростити нігті? Над цим питанням думала не одна дівчина, так як домашні турботи, неправильне харчування позбавляють багатьох представниць чарівної статі красивих нігтів. Їжте якомога більше молочних продуктів, особливо сиру, так як в ньому багато кальцію, який в свою чергу зміцнює нігтьові пластини і прискорює ріст . Також варто регулярно стежити за гігієною рук, коректувати вчасно форму нігтів (краще всього, якщо Ви будете використовувати НЕ металеву пилочку), зволожуйте і пом`якшуйте кутикулу (втирайте спеціальні креми в кутикулу або розпаривши шкіру, акуратно і ніжно відсувайте назад її краєчком рушника), не доводьте себе до критичної точки і вчасно коректуйте довжину нігтів (зламавши один, деколи шкода підрізати інші, але Ви ж не перевертень, щоб мати різної довжини нігті).

 

 

Дуже корисними для нігтів будуть ванночки. Наприклад, розчин зі звичайної солі (але краще використовувати морську) і води дає чудовий результат (0.5 – 1 столова ложка солі на 0.5 води розмішати в невеликій мисочці, занурити нігті на 20 хвилинок; 1 раз на тиждень). Щоб нігті не шарувались, застроміть на 10-15 хвилин кожен нігтик в половинку свіжого лимона, або вичавте з цитруса сік і потримайте нігті 15-20 хвилинок в ньому (позбавитеся від розшаровування і жовтих цяток). Щовечора варто наносити крем на руки, – про це знають всі, так як додаткове зволоження і живлення шкіри, робить її бархатистою і приємною на дотик. А ось про те, що в цей же час потрібно втирати крем в нігті – не всі.

 

 

переглядів: 764

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *