“Я пізнаю любов’ю світ: Микола Панченко”

25.10.2017

“Я пізнаю любов’ю світ: Микола Панченко”

Стало гарною традицією, що територія Рівненської обласної бібліотеки для молоді стала улюбленим місцем, де презентуються кращі книги рівненських письменників. Цими днями читачі молодіжної книгозбірні мали можливість поринути у світ поезії Миколи Панченка зі сторінок його нової книги, яка вийшла нещодавно у видавництві «Азалія» Рівненської письменницької організації.

Микола Олексійович Панченко родом з Донеччини. Навчався в Дніпрі. Закінчив Київський інститут фізичної культури. Проживає в Рівному з 1962 року, викладав в Рівненському кооперативному технікумі, згодом працював інструктором добровільного спортивного товариства «Спартак», в дирекції ВАТ «Укртелеком». Автор книг «Суворий досвід сивих літ»» (2012), «Дурман доби» (2012), «Совісті не здавши висоти» (2013), «Сіялось горе, а ми − виростали» (2015), «України вулкан клекоче» (2016).

Перегортаючи сторінки нової книги віршів Миколи Панченка бачиш протоптані автором життєві стежки, пройдені шляхи-дороги і відчуваєш суворий досвід сивих літ, непідкупну синівську любов до Вітчизни. Тут особливе авторське сприйняття навколишнього світу, здатність відгукнутися сміливо і вчасно на актуальні проблеми сьогодення, громадянський неспокій, тривога та надія за долю України.

У презентації взяли участь редактор книги Євген Шморгун, відомі рівненські письменники Петро Велесик і Микола Береза, дубенський письменник, краєзнавець та публіцист Микола Пшеничний та інші. Десятикласниця Вікторія Ушакова представила присутнім власне дослідження творчості Миколи Панченка. Прозвучало чимало віршів поета у виконанні бібліотекарів та студентів медичного коледжу.

Учасники заходу подякували Миколі Панченку за його громадянську позицію і висловили думку, що поезія автора сприймається як пошук істини не тільки для себе, але й для майбутніх поколінь.

       

переглядів: 219

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *