25.06.2018, 16:46
Зустріч-діалог з Валерієм Полковським
В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч з Валерієм Полковським, канадським ученим-перекладачем, доктором філософії, директором Центру канадознавства Національного Університету «Острозька академія», президентом компанії «Східноєвропейські можливості», автором понад 300 публікацій.

Він наш земляк, вже понад двадцять років проживає в Канаді і є активним волонтером, який об’єднує представників діаспори задля підтримки та розвитку освіти і науки. Валерій Полікарпович розповів про українсько-канадські взаємини, перспективи співпраці та підтримку демократичних процесів в Україні. Він познайомив присутніх з діяльністю Центру канадознавства та організацією симпозіумів, виданнями канадійських авторів в Україні, поділився своїм перекладацьким досвідом. Пан Полковський представив альманах «Крила» та інші видання, які він редагує, розповів про рецензії на книги українських письменників. Валентина Люліч, рівненська письменниця, яка долучилася до співпраці з перекладу, зачитала власні доробки. Захід пройшов в формі активного спілкування та діалогу.

ПЕРЕГЛЯДІВ: 9


Молодіжна бібліотека
Ми Рівненська обласна бібліотека для молоді. У нас Ви знайдете багато цікавої інформації: сучасні художні та галузеві книги, різноманітні журнали, місцеві та всеукраїнські газети, можливість відвідати цікаві тематичні заходи присвячені визначним датам в історії України та світу. Також ми пропонуємо для наших відвідувачів безкоштовно користуватися інтернетом, в тому числі Wi-Fi-зоною. Приходьте до нас, будемо раді Вас бачити:-)) Чекаємо Вас: щодня 3 9:00 до 19:00 в неділю з 11:00 до 17:00 Вихідний день- субота